Jak przestać krytykować siebie?

Opublikowano: 10.07.2019 | Kategorie: Audycje

Liczba wyświetleń: 14

Krytykowanie siebie swoim wewnętrznym głosem jest jak uderzanie samego siebie pięścią kilkadziesiąt razy dziennie. Jak by funkcjonowało Twoje ciało, gdybyś je tak traktował każdego dnia, tygodnia, miesiąca? Jak funkcjonuje Twoja psychika i Twoje poczucie własnej wartości, gdy tak regularnie i konsekwentnie siebie krytykujesz? Dzięki tej audycji poznasz skuteczny sposób na zmianę tego destruktywnego schematu myślenia i dowiesz się jak być dla siebie najlepszym wsparciem i motywatorem.

Źródła: YouTube.com, LifeArchitect.pl

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars Zostań pierwszą osobą, która oceni ten wpis!
Loading...

TAGI:

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

Dodaj komentarz

Chcesz skomentować? Zaloguj się!
  Subskrybuj  
Powiadom o