Dotknąć historii

Opublikowano: 25.01.2023 | Kategorie: Audycje

Liczba wyświetleń: 277

Gdy Ryszard Łoziński odchodził na emeryturę, zadał sobie pytanie: co dalej robić w życiu? Postanowił realizować swoje historyczne i genealogiczne pasje. Jest przewodnikiem turystycznym. Wiele czasu poświęcił na opisanie historii Zemborzyc, w których się urodził i gdzie mieszkali jego przodkowie. Jego protoplaści z linii męskiej służyli w różnych armiach na przestrzeni wieków. On poszedł ich śladem. Służył w wojsku w sumie 40 lat Gdy słyszy jak siły rosyjskie postępują z ludnością cywilną na Ukrainie, mówi o całkowitym braku etyki żołnierzy.

Autorstwo: Monika Malec
Źródło: Radio Lublin


TAGI:

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.