Dajcie mi człowieka, a paragraf się znajdzie

Opublikowano: 25.03.2024 | Kategorie: Audycje, podcasty i vlogi

Liczba wyświetleń: 1213

Społeczna strona i niezależne media zaprezentowały należytą postawę na sali sądowej podczas procesu porucznika Szymona Fijała w sytuacji, kiedy prokuraturze bliżej roli kata niż oskarżyciela.

Źródło: YouTube.com


Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

3 komentarze

  1. LichoNiespi 25.03.2024 12:29

    teraz wiecie dlaczego w polskim wojsku nazywa sie generalow i pulkownikow po prostu starymi trepami, zas innych oficerow nazywa sie zlewami…..

  2. LichoNiespi 25.03.2024 12:31

    …wojska to..specjalna instytucja ktora jednym ratuje zycie zas drugim rujnuje zycie…….jednym ratuje zycie..gdyz nie wojska i podpierdala..nie to nie mieliby az tak duzo nasrane na pagonach…

  3. LichoNiespi 25.03.2024 12:35

    ..innym wojsko rujnuje zycie…idac do wojska z powolania w sluzbie dla narodu spotykajom sie z tymi trepami i ze zlewami ktorzy poprzez ich psychopatyczne rozkazy powodujom to jak porucznik Szymon Fijala i inny..odchodzom z tego burdelu.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.