Czy WHO to zbrodnicza organizacja?

Opublikowano: 13.12.2023 | Kategorie: Audycje, podcasty i vlogi

Liczba wyświetleń: 3387

Zapis wystąpienia dr. Davida Martina w Parlamencie Europejskim w Strasburgu, który miał miejsce 13 września 2023 r. W swym przemówieniu dr Martin wzywa do całkowitej likwidacji Światowej Organizacji Zdrowia. Prezentuje dowody na zbrodnicze działania tej instytucji, począwszy od samego początku jej powstania pod koniec lat 1940., a skończywszy na jej aktywnym udziale w spisku mającym na celu zaplanowanie i przeprowadzenie operacji COVID-19.

Źródło: BitChute.com


TAGI:

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

1 wypowiedź

  1. Kazma 13.12.2023 15:51

    Jest może gdzieś dostępny plik tekstowy lektora z tego materiału?

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.