Człowiek Rothschildów wygrał z Le Pen

Opublikowano: 26.04.2022 | Kategorie: Audycje

Liczba wyświetleń: 1485

Emmanuel Macron – człowiek Rothschildów i marionetka Klausa Schwaba – wygrał z Le Pen i będzie rządził Francją drugą kadencję.


TAGI:

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

2 komentarze

  1. Krisnow 26.04.2022 09:46

    Kończy się powoli wolność w Europie ;/

  2. Szwęda 26.04.2022 16:35

    Przecież demokracja to już od dawna fikcja a może od zawsze! O Szwajcarii nie ma co bajać, bo to nie jest normalny kraj, a ta tzw. demokracja szwajcarska to jest przykład egzotyczny i chyba jeden taki na cały świat. Tzw. demokracja, wybory itd. to są jedynie pozory dla ogłupionej gawiedzi, pozory jakiejś praworządności, sprawiedliwości, pozory wpływu ludzi na władze i na bieg historii – a nie mają ludzie na to żadnego wpływu dopóki nie zbuntują się milionami i nie zrobią prawdziwej rozpierduchy i rzeźni, to nie mają na nic wpływu, są sterowani i rozgrywani pod dyktando bandziorów rządzących światem!

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.