Beata Szydło – cała prawda

Opublikowano: 02.03.2024 | Kategorie: Audycje, podcasty i vlogi

Liczba wyświetleń: 980

Beata Szydło jest wyjątkowo rozpoznawaną kobietą na polskiej scenie politycznej. Przyczyniła się w znaczący sposób do stworzenia wizerunku Prawa i Sprawiedliwości, jaki znamy dzisiaj, zyskując dla partii zarówno wielkie poparcie wśród licznych wyborców, jak i skrajnych przeciwników jej sposobu prowadzenia polityki. Miała na swoim koncie zarówno sukcesy, takie jak utrwalenie patriotycznej postawy wśród wielu obywateli czy walkę z niesprawiedliwym traktowaniem Polski przez Unię, ale jej działania wywołały również silne podzielenie w kraju, dotyczące reform sądownictwa czy polityki rozdawniczej. Wygląda jednak na to, że dzisiaj jej pozycja może wskazywać na możliwy udział w przyszłych wyborach. Tylko, dlaczego polityk nie ostała się na stanowisku premiera Polski? Dlaczego została wykorzystana do prowadzenia polityki zagranicznej? Czy uwzględniając to wszystko może już niedługo stać się pierwszą kobietą-prezydentem?

Źródło: YouTube.com


TAGI: , ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.