Znów rozkręcają histerię covidową?

Opublikowano: 26.11.2023 | Kategorie: Audycje, podcasty i vlogi

Liczba wyświetleń: 1483

Przyglądamy się powrotowi obostrzeń związanych z COVID-19 oraz pilnemu apelowi lekarzy do społeczeństwa o pozostanie w domach i powrót do noszenia maseczek. Omawiamy również bieżące tematy, takie jak stanowisko Jarosława Kaczyńskiego o zmianach w traktatach Unii Europejskiej, protesty rolników blokujących granice oraz debatę na temat obecności religii w szkołach za granicą.

Źródło: YouTube.com


TAGI:

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

1 wypowiedź

  1. flipper 26.11.2023 23:22

    spdzedajny pajacowaly kulas chce wcisnąć jakiegoś “rekina”, widać traktuje odbiorców jak uposledzionych, co również udowadnia rozlegymi komentarzami na niesamowitym poziomie. wyślij gosciu cv do WP.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.