Zgwałcona, pobita i zmuszona do konwersji na islam

Opublikowano: 13.10.2011 | Kategorie: Prawo, Wiadomości ze świata, Wierzenia

Liczba wyświetleń: 3

Jak podaje British Pakistani Christian Association, w Pakistanie odnotowano wyjątkowo brutalny przypadek porwania i znęcania się nad młodą chrześcijanką.

12-letnia dziewczyna z Lahore na wschodzie Pakistanu, której imienia BPCA nie podaje, została feralnego dnia zaproszona przez muzułmańską koleżankę na przejażdżkę i zakupy. W prowadzonym przez wuja przyjaciółki samochodzie, którym dziewczęta odbywały przejażdżkę, znajdował się również znajomy wuja, niejaki Muhammed Irfan.

Po długiej jeździe dziewczyna zamiast na zakupy, została zawieziona do nieznanego jej domu, po czym zgwałcona i uwięziona. Dwa dni później krewne Muhammeda Irfana zmusiły ją do podpisania papierów, na których mocy dziewczyna zawarła małżeństwo z Muhammedem. Pomimo obietnicy uwolnienia, dziewczyna była w dalszym ciągu więziona, a także wożona do szeregu miejsc, w których usiłowano zmusić ją do przejścia na islam, a także bito kiedy odmawiała.

Gehenna dziewczyny trwała 8 miesięcy. Z końcem września 2011 dziewczynie udało się zadzwonić do rodziców z odległego o 190 kilometrów Tandianwalla, opowiedzieć o porwaniu, gwałtach, biciu i ucieczce od oprawców.

Mimo, iż rodzice ofiary zgłosili zbrodnię na policję, funkcjonariusze zażądali, aby dziewczyna wróciła do „męża”. Nic nie zmienił fakt, iż według prawa młoda kobieta może zawrzeć małżeństwo bez przyzwolenia rodziców dopiero w wieku 16 lat – jak stanowi Child Marriage Restraint act z 1929 roku. Rodzice zostali również zastraszeni konsekwencjami prawnymi, jeśli nie oddadzą córki „małżonkowi”.

Azjatycka Komisja Praw Człowieka zaraportowała o tym przypadku zwracając uwagę na fakt, iż gwałciciele nie zostali aresztowani, ponieważ sa związani z jedną z organizacji muzułmańskich fundamentalistów. Policja z kolei odmówiła wykonania badań medycznych, zaś żadne służby nie pokwapiły się aby sprawdzić, czy małżeństwo zostało zawarte w zgodzie z prawem i wolą dziewczyny oraz jej rodziców.

Obecnie dziewczyna i jej rodzice są zmuszeni ukrywać się przed bojówkami nielegalnej organizacji Lashkar-e-Tayyaba, której członkowie w styczniu dokonali porwania, a także przed „stróżami prawa” powiązanymi z fundamentalistami, ponieważ w dalszym ciągu pomimo, iż dziewczyna ma 12 lat, domaga się od niej powrotu do rzekomo legalnie poślubionego Muhammeda Irfana.

Na podstawie: britishpakistanichristian.blogspot.com
Źródło: Autonom

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars Zostań pierwszą osobą, która oceni ten wpis!
Loading...

TAGI: , , , , , , , , , ,

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

7
Dodaj komentarz

Chcesz skomentować? Zaloguj się!
  Subskrybuj  
najnowszy najstarszy
Powiadom o
buzdygan
Użytkownik
buzdygan

Gdy słyszę o takich rzeczach, marzę o dostaniu do ręki notesu śmierci* i wyeliminowaniu zła na świecie.

* manga i anime pt. Death Note

Aru
Użytkownik
Aru

buzdygan- widzę że mamy podobne opinie. Też bym ten notes w tym celu wykorzystał… nic tylko jeszcze zobaczyć zdjęcie pana Muhammeda Irfana i już by się jakiś ciekawy zgon wymyśliło (najlepiej zakończony zawiśnięciu na jądrach na latarni.). Rodzice z dziewczynką powinni się czym prędzej wyprowadzić z tego popieprzonego kraju bo dziecko ponownie trafi do swoich oprawców.

I niech mi tylko jakiś muzułmanin zacznie płakać, że mu w Europie źle i że go/ją prześladują bo szmatkę każą zdjąć z twarzy by potwierdzić tożsamość!

cergov
Użytkownik
cergov

Kolejna porcja religijnej propagandy.Gdy wierne krzyżowi hordy psychopatów mordują dzieci,znęcają się nad nieletnimi,gwałcą i grabią-media tak chętnie o tym się nie rozpisują.Ale ponieważ prędzej czy później do świadomości opinii publicznej te fakty i tak przenikają,to trzeba wyszukać jakieś pikantne-prawdziwe lub spreparowane- smaczki,by eksterminację “niewiernych”(sposobami skrajnie niezgodnymi z międzynarodowymi konwencjami)wytłumaczyć…
Dzięki Bogu przekręty i zboczenia katoli kompromitują skutecznie tę sektę i długo nie będziemy się męczyć z tą wersją rzeczywistości…

Aru
Użytkownik
Aru

cergov-i w ten sposób Twoja nienawiśc do katoli ignoruje to co robią muzułmanie co niektórzy ;] i tak to kółeczko miłości i pokoju się zamyka.

cergov
Użytkownik
cergov

Nie,nie ignoruję. Tyle,że nasze media pełne są chociażby raportów Amnesty International o podobnych przypadkach, a największy zbrodniarz naszych czasów dostaje Nobla i jest witany nad Wisłą jak guru…Ale to katokapitaliści i spokrewnieni blisko żydokapitaliści mają media, więc nie licz na obiektywizm.A prawda jest taka,że wszyscy są tak samo popier, tylko sprawiedliwość nie dla każdego jest taka sama. Świat zwariował.

Aru
Użytkownik
Aru

A tu się zgodzę bezsprzecznie, że świat zwariował i wariuje nadal. Końca nie widać, za to widać już na horyzoncie kolejną wojenkę przygotowaną ku uciesze garstki psycholi.

ARTUR
Użytkownik
ARTUR

Jeżeli ktoś myślał że mafia pedofilska i prawnicza rządzi tylko w Europie to może się przekonać że rak drąży cały świat.