Wizyta Trudeau jak pocałunek śmierci?

Opublikowano: 30.07.2022 | Kategorie: Gospodarka, Polityka, Wiadomości ze świata

Liczba wyświetleń: 1896

Pub na Wyspie Księcia Edwarda usunął zdjęcia premiera Justina Trudeau ze swoich postów w mediach społecznościowych po otrzymaniu lawiny pełnych nienawiści komentarzy i telefonów.

Trudeau w w zeszłym tygodniu podczas krótkiego postoju na wyspie zjadł lunch w pubie Lone Oak w Charlottetown. Właściciele, obsługa i klienci robili sobie zdjęcia z premierem. Pub opublikował je później na swoich platformach społecznościowych.

Jared Murphy, współwłaściciel i dyrektor generalny Lone Oak Brewing Company, powiedział, że w ciągu kilku godzin otrzymali tysiące komentarzy, setki prywatnych wiadomości, telefonów i wszystkie te komentarze było wyjątkowo negatywnych, wulgarnych, a nawet seksualizujących personel.

Poseł z Malpeque, Heath MacDonald, powiedział, że celem wizyty premiera w pubie była pomoc małej firmie. „To nie było nic politycznego, to była wizyta w restauracji i okazja do zaprezentowania się premierowi”.

Murphy twierdzi, że negatywne komentarze nie miały jeszcze większego wpływu na jego biznes. Jedynie garstka ludzi, którzy w przeszłości wspierali pub, oświadczyła, że więcej ich stopa tam już nie stanie. Martwi się jednak kampanią internetową mającą na celu obniżenie oceny pubu.

Autorstwo: Andrzej Kumor
Na podstawie: CBC
Źródło: Goniec.net


TAGI: , , ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

3 komentarze

  1. andi170 30.07.2022 10:30

    To jes tak jak się kumasz z FASZYSTĄ potem ludzie cię mijają.

  2. wloczykij 30.07.2022 15:56

    Tylko idiota robi sobie zdjęcie z politykiem

  3. agama 30.07.2022 16:46

    tak jakby pozował z Hitlerem , powód do hańby, a nie dumy

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.