W Rosji otworzą pierwszy legalny dom publiczny

Opublikowano: 20.04.2018 | Kategorie: Gospodarka, Seks, Wiadomości ze świata

Liczba wyświetleń: 368

Pod koniec kwietnia w Moskwie otworzy się pierwszy legalny dom publiczny – podaje “Inc”.

LumiDolls będzie funkcjonować w ramach centrum rozrywek Dolls Hotel, który pojawi się w Moskiewskim Międzynarodowym Centrum Biznesowym (Moskwa City), ale seksem będzie się w nim można zajmować wyłącznie z sexlalkami. Tym niemniej w rozmowie z portalem przedstawiciel centrum zauważył, że lalki te są ruchome, a także wyposażone w sztuczny intelekt i funkcję podgrzania do temperatury ciała.

Wynajęcie na godzinę pokoju w Dolls Hotel kosztować będzie od 1,5 do 2,5 tysiąca rubli, a razem z lalką — pięć tysięcy rubli.

Według słów założyciela Dolls Hotel Dmitrija Aleksandrowa pojawienie się w Rosji centrum rozrywek dla dorosłych urozmaici życie seksualne obywateli stolicy, zmniejszy poziom prostytucji, „jednego z najstarszych problemów cywilizacyjnych”, a także pomoże osobom z zaburzeniami psychicznymi, bowiem w Hiszpanii na przykład właśnie takie osoby stanowią prawie jedną trzecią gości tego rodzaju miejsc.

W ciągu najbliższych 12 miesięcy w Rosji i innych krajach WNP otworzy się 10 miejsc podobnych do Dolls Hotel.

Źródło: pl.SputnikNews.com

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars Zostań pierwszą osobą, która oceni ten wpis!
Loading...

TAGI: , ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

Dodaj komentarz

Chcesz skomentować? Zaloguj się!
  Subskrybuj  
Powiadom o