USA upadną, islam zatriumfuje

Opublikowano: 25.09.2018 | Kategorie: Paranauka, Wiadomości ze świata

Liczba wyświetleń: 3949

W dokumencie z XIX wieku z niezwykłą dokładnością opisano skutki i przyczyny I i II wojny światowej. Wspomniano też o III wojnie światowej…

Powód do rozmów o III wojnie światowej pojawił się po tym, jak naukowcy rozszyfrowali list generała armii Konfederacji, wybitnego masona i amerykańskiego prawnika Alberta Pike’a, datowany na 15 sierpnia 1871 roku. W dokumencie adresowanym do włoskiego polityka Giuseppe Mazziniego w szczególności znaleziono scenariusze dwóch globalnych konfliktów, a także dokładną zapowiedź III wojny światowej, która według oficera nastąpi w niedalekiej przyszłości.

Pike napisał, że I wojnę światową najprawdopodobniej rozpętają iluminaci, aby obalić monarchię w Rosji i ustanowić ateistyczny reżim komunistyczny w kraju. II wojna światowa, jak czytamy w dokumencie, miała zostać sprowokowana, aby zdusić rosnący w siłę nazizm w Europie. Efektem tego konfliktu, jak napisał Pike, powinno być wzmocnienie komunizmu na świecie, a także utworzenie niezależnego państwa żydowskiego. Jak wiadomo, trzy lata po zakończeniu II wojny światowej na mapie świata pojawiło się nowe państwo Izrael, a w wielu krajach w Europie i na świecie pojawiły się komunistyczne rządy.

Amerykański prawnik, który zmarł w 1891 roku, dokładnie przewidział dwa najkrwawsze konflikty XX wieku, które nastąpiły kilka dekad po jego śmierci. III wojna światowa, jak wierzył Pike, nastąpi na gruncie różnic religijnych. W liście do Mazziniego twierdził, że związane jednym celem pewne wpływowe siły w Izraelu i krajach islamskich jednocześnie będą sztucznie podsycać niezgodę na podstawie tych samych różnic. W rezultacie doprowadzi to do wojny między najsilniejszymi krajami muzułmańskimi a państwem żydowskim. Do obu stron, jak przekonywał przepowiadający, w trakcie konfliktu dołączą różne kraje, które, podobnie jak wszyscy uczestnicy III wojny światowej, zostaną zniszczone. Ta konfrontacja, jak twierdził Pike, pochłonie miliony ofiar, zniszczy wiele krajów i narodów, a także doprowadzi do nowego porządku świata, gdzie islam wzniesie się i zajmie kluczową rolę. Stany Zjednoczone upadną, podobnie jak wszyscy sojusznicy Izraela.

Pike w swoim liście nie wspomniał o datach rozpoczęcia konfliktu. Jednocześnie eksperci pracujący nad rozszyfrowaniem wiadomości zauważyli, że w ostatnich latach napięcie w relacjach między Izraelem a krajami świata islamskiego rośnie z niespotykaną siłą, co może świadczyć o nadchodzącym dużym konflikcie.

Źródło: pl.SputnikNews.com


TAGI: , ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

2 komentarze

  1. agama 25.09.2018 15:02
  2. Cosmo 25.09.2018 21:10

    “Stany Zjednoczone upadną, podobnie jak wszyscy sojusznicy Izraela.” – załapaliśmy się niemal w ostatniej chwili! Brawo my! Ciemno już. Idę kopać kolejną skrytkę na jedzenie.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.