Niepokojące przepowiednie Plejaran

Opublikowano: 27.04.2007 | Kategorie: Paranauka

Liczba wyświetleń: 1506

PROROCTWA PLEJARAN: HURAGANY I POWODZIE

Ostatnia tragedia w Luizjanie, Mississippi i innych częściach południowych Stanów Zjednoczonych ma i będzie mieć niszczycielskie skutki, które rozprzestrzenią się daleko poza biedę i cierpienie, jakie obecnie trwa w tych rejonach. Może być tak, że niektóre rzeczy przychodzą w postaci ostrzeżeń, jeszcze przed tym nim spełnią się w życiu realnym. Spójrzmy na falę katastroficznych filmów oraz tak zwanych reality show, które rozpowszechniły się w ciągu ostatnich lat. Przyszło mi jakiś czas temu do głowy, że mogą one zawierać zapowiedzi wydarzeń, które wkrótce nadejdą. Ironicznym jest, że reality show, które oferują ludziom nieodpartą możliwość poniżania się i torturowania w zamian za dwie najbardziej hołubione zachodnie wartości: sławę i pieniądze, są teraz w cieniu prawdziwych i niszczycielskich wydarzeń i sytuacji, w jakich znaleźli się ludzie z Luizjany i Mississippi.

Ostatnio pojawiłem się w „Live From 125” na The ABC News Talk Channel, gdzie zostałem poproszony o dostarczenie jakichś proroctw dotyczących zbliżających się kataklizmów z raportów opisujących kontakty Meiera. Znalazłem wiele pozycji, które raz jeszcze potwierdzają, że Meier i Plejaranie starali się przestrzegać agresywną, niepomną na ostrzeżenia, wszechwiedzącą ludzkość przez co najmniej 30 lat o nadchodzących konsekwencjach naszej ślepej i wytrwałej ignorancji w sprawach środowiska, polityki i wielu innych. Podczas, gdy prosty, często ostry język używany przez nich nie jest łatwy do zrozumienia dla wielu, jest to po prostu prawdą, gdyż oni to wiedzą. Staliśmy się tak przyzwyczajeni do „dyplomacji”, pluralizmu politycznego i innych form oczywistego kłamstwa, że parafrazując postać płk Jessepa w „A few good men”, już nie możemy „pochwycić prawdy”.

Poniższe cytaty pochodzące z kontaktów Meiera pokazują współgranie różnych przyczyn, które są wynikiem naszego znęcania się nad naszą żyjącą planetą:

KONTAKT 45, 25 luty 1976

BILLY:
Wspomniałeś przed chwilą kilka możliwych sposobów, na które otrzymujecie ołów. Z tym co zauważyłem, nie wspomniałeś nawet słowem o wydobywaniu rudy zgodnie z ziemskim zwyczajem.

SEMJASE:
56. Wydobywanie rudy lub innych minerałów na planecie czy innej gwieździe czynimy jedynie w przypadkach nagłych, ponieważ proces ten równoznaczny jest ze zniszczeniem planety.
57. Nie pozwala się nigdy, aby planeta czy inna gwiazda eksploatowana była w ten sposób, jak to ma miejsce na Ziemi.
58. To co robi człowiek na Ziemi równa się ze zniszczeniem planety.
59. Pierwsze złe skutki tego zniszczenia są już na Ziemi dostrzegalne od kilku dekad, podczas gdy czasy współczesne przygotowują wysiłki pod zniszczenia.
60. Rozumie się to w ten sposób – ziemski człowiek eksploatuje swą planetę, okradając ją tym samym z podstawowej życiowej energii, grabiąc z jej wnętrza ropę i gaz oraz różnorakie rudy.
61. To prowadzi do faktu, że Ziemia cierpi wewnętrzne ruchy, które prowadzą do ogromnych erupcji wulkanów i trzęsień ziemi, ponieważ Ziemia powoli zawala się od środka.
62. Jednak ten sam proces powoduje wznoszenie tam i podobnych im struktur, które z racji akumulowania mas wody, powodują niezwykle niebezpieczne ruchy Ziemi.
63. Najniebezpieczniejszym z szaleństw ludzkość popełnia w postaci pod- i naziemnych eksperymentów bombowych, a także koszmarnych testów przeprowadzanych pod ziemią, które jak mówi się są testami atomowymi, lecz w rzeczywistości są jednak znacznie bardziej niebezpieczne.
64. To kolejna bomba, która wytworzona jest z naturalnego ur /tak w oryginale/ – produktu natury, której efekty jednak są tysiąckrotnie silniejsze od największej bomby atomowej.
65. Dostarczana na odpowiednie do eksplozji miejsce, wyzwala ona ogromną reakcję łańcuchową, w wyniku której wnętrze Ziemi poddane jest przez siedem – osiem minut burzy ognia i jest atomizowana.
66. Próby ratunku mogą być beznadziejne, ponieważ gdy już zapoczątkowany jest łańcuch reakcji, nie może być już więcej zatrzymany…

118. Wasi politycy i naukowcy to stworzenia całkowicie pozbawione odpowiedzialności, od których powinno odsunąć się wszelką władzę, aby zastąpić ją siłą rozumną i świadomą odpowiedzialności.
119. Niestety, jednak można to osiągnąć jedynie siłą, którą powinni ponieść sami ludzie.
120. Ziemska ludzkość powinna zgodzić się na kilka punktów, które zawarte są w pięciu kwestiach:
121. Pierwsze: Powinno zostać przeprowadzone trwające przez kilka lat całkowite zaprzestanie narodzin, z racji zredukowania mas ludzkich do ilości poniżej jednego miliarda.
122. Drugie: Natychmiastowe zatrzymanie wszelkiej eksploatacji na Ziemi jest sprawą fundamentalną, należy więc zaprzestać jakiejkolwiek tego formy.
123: Trzecie: Testy atomowe i znacznie gorsze od nich szaleństwo, jakim jest bomba reakcji łańcuchowej muszą natychmiast i skutecznie zostać zatrzymane.
124. Czwarte: Wybudowane tamy muszą być zniszczone.
125. Piąte: Wszystkie elektrownie atomowe muszą być zniszczone, trzeba zaniechać też budowy nowych elektrowni tego typu…

135. Od tej chwili obraz świata znaczyć będą silne trzęsienia ziemi, wybuchy wulkanów, zmiany klimatu, burze, powodzie i inne wypadki.
136. Całe narody zatoną w wodach i niezliczone istoty ludzkie spotka zły koniec.

KONTAKT 70, 6 STYCZNIA 1977

SEMJASE:
202. Ziemia nie zatrzyma się, ponieważ trzęsienia ziemi o znacznej sile będą nią wstrząsać, bardziej niż to miało miejsce w ostatnich latach.
203. Tylko, że tych wszystkich trzęsień ziemi nie należy się spodziewać w czasie tego roku.
204. Jakkolwiek, będą one wielkie w swej sile, do tego stopnia, że narody i wyspy zatoną.
205. Niezwykle ostre susze przetoczą się przez świat, po to, aby utorować drogę wielkim powodziom.

20 LISTOPAD 1981

„…z powodu użycia najnowszej broni, Ameryka będzie zniszczona w dużej części. Z powodu broni elementarnych /broni naturalnych katastrof/, o których istnieniu do roku 1981 wiedziało tylko kilkoro ludzi, wyzwolą się na kontynent amerykański przeraźliwe i okropne huragany, które zmiażdżą i zniszczą wszystko co im stanie na drodze. Te huragany jednakże, współdziałając z ogromnymi wirami ognia, które przetoczą się przez Ziemię i strącą wszystko do gruzów i popiołów, przez co wszystkie życie zamrze. Jeden z gigantycznych huraganów, ten największy ze wszystkich, zdewastuje i zniszczy wszystko, a to czego nie zniszczy, bezlitośnie wrzuci do wrzącego piekła burzy ognia, która po nim przyjdzie. Huragany biec będą ku północy, poprzez kontynent północnoamerykański, potem nagle jednak zmienią kurs na północny – wschód.
Przetaczając się przez kontynent i niszcząc wszystko, przemkną potem przez Atlantyk i, w wyjących sztormach rozedrą wielkich rozmiarów fale powodziowe, które dla obserwatorów zdawać się będą wysokimi górami, i w niszczycielskim biegu dotrą do Europy – następujące huragany również pobiegną ku Europie…

Dwie trzecie ludzkości, z racji piekła jakie się rozpęta, stanie się jego ofiarami śmiertelnymi – a będą ich miliardy. W przyszłych czasach Ameryka pogrąży się w dwóch wojnach domowych, które politycznie podzielą kraj na cztery albo pięć części…”

KONTAKT 215, SOBOTA, 28 LUTEGO 1987

„Daleko na zachodzie będzie inaczej – Stany Zjednoczone Ameryki będą krajem zupełnych zniszczeń. Różne będą tego przyczyny. Z jej globalnymi konfliktami, które są przez nią ciągle prowokowane i co będzie ciągnąć się dalej w przyszłość, Ameryka stworzy przeciwko sobie wielką nienawiść, która obejmie cały świat, pojawi się w wielu krajach. W wyniku tego, Ameryka doświadczy ogromnych katastrof, które przybiorą rozmiary ledwie wyobrażalne dla ludzkości. Zniszczenie World Trade Center przez terrorystów, będzie tego jedynie początkiem. Wszystkie te apokaliptyczne zdarzenie będą spowodowane nie tylko użyciem niewiarygodnie śmiercionośnych i niszczycielskich broni – jak chemiczne, laserowe czy inne – a także przez sklonowane mordercze maszyny; w dodatku jednak do tego, Ziemia i natura, męczona do głębi głębin przez nieodpowiedzialnych ludzi, powstanie i spowoduje zniszczenie, sprowadzając je na Ziemię. Ogromne burze ogniowe i gigantyczne huragany przetoczą się przez USA, przynosząc dewastację, zniszczenia i unicestwienie”.

KONTAKT 131, 15 CZERWCA 1980

SEMJASE:
31. W dzisiejszych czasach ziemski człowiek sam ponosi winę za większość surowej pogody i katastrof naturalnych w czasie na Ziemi.

BILLY:
Wiem. Głównie i po pierwsze winę ponoszą bomby atomowe, po drugie przemysł chemiczny z wszystkimi jego produktami, wydalający spaliny i odpady, trzecie w linii są samoloty, a z tymi linie lotnicze i armie, samochody, przemysł, a także cała ludzkość.

SEMJASE:
32. To zdanie jest mniej więcej prawdziwe, tak.
33. Jakkolwiek by nie było, faktem dziś jest, że z racji winy całej ziemskiej ludzkości, kontynent europejski, powoli, ale pewnie, przerodzi się w bajoro i bagno zanieczyszczonej wody, w której w pewnym czasie w przyszłości rządzić będą zarazy i śmierć.

BILLY:
Z racji opadów? To masz na myśli?

SEMJASE:
34. Nie tylko z racji deszczu, nie, ponieważ z winy człowieka, zniszczony zostanie naturalny klimat i przez dekady Europa będąca i tak już znacznie nawiedzana przez deszcze, w znacznie większym stopniu doświadczy tego w przyszłości.

BILLY:
To znaczy, że Europa zatonie w wodzie?

SEMJASE:
35. Może tak się stać, a winny temu jest sam człowiek.

BILLY:
I nic nie można zrobić, wiem – ponieważ ludzie na tym świecie nie pozwalają się uczyć ani też nie chcą się zmieniać.

SEMJASE:
36. To prawda.

Nie tylko byliśmy przestrzeżeni na długo przed wydarzeniami takimi jak azjatyckie tsunami i ten huragan, Plejaranie powiedzieli, że nasi naukowcy i rząd już wiedzą o wydarzeniach, które niewątpliwie nastąpią w przyszłości, w czasie dla nas nieznanym. Odnieście te informacje do tych zawartych w marcowym biuletynie, dotyczących wulkanu La Palma w Meksyku. Rozważcie, że zapowiadane tsunami, kiedykolwiek będzie mieć miejsce w rzeczywistości, ma taką siłę, że góruje nad wszystkim, co kiedykolwiek widzieliśmy, czy co możemy sobie wyobrazić.

Tekst: Michael Horn
Źródło oryginalne: They Fly Newsletter (wrzesień 2005)
Źródło polskie: Serwis NPN

1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek (Liczba ocen: 1 , średnia ocena wartości wpisu: 5,00 na 5 możliwych)
Loading...

TAGI: , , , , ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

1 wypowiedź

  1. agama 17.04.2021 15:42

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.