Ukraina przegrała już dawno

Opublikowano: 22.04.2024 | Kategorie: Audycje, podcasty i vlogi

Liczba wyświetleń: 1182

Książka płk. Jacquesa Bauda zapewne pozostanie w Polsce niezauważona i – o ile nie znajdzie się odważny wydawca – przetłumaczona na polski. A szkoda, bo to kopalnia wiedzy na temat strategii największych, realnych przyczyn i rzeczywistego przebiegu wojny na Ukrainie. Specjalnie dla naszych widzów omawiają ją Mateusz Piskorski i Tomasz Jankowski.

Źródło: YouTube.com


TAGI:

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

2 komentarze

  1. Stanlley 22.04.2024 14:02

    Tak tak… teraz można o tym powoli pisać ale tylko w Musisz to Wiedzieć redaktor Maciej Maciak już od początku mówił że ta wojna jest nie do wygrania… 2.5 roku hurraoptymizmu i dopiero teraz pierwsze zwiastuny zmiany narracji. Tyle że tego kto mówił jak jest i jak będzie 2.5 roku temu – nazywano ruską onucą, propagandzistą kremla i takie tam inne inwektywy….

  2. niecowiedzacy 23.04.2024 02:08

    Dodam swoje trzy grosze. Ukraina to węzeł gordyjski, bo jak pogodzić interesy pięciu ugrupowań które zamieszkują Ukrainę. 1 Ludzie Kijowa i władzy centralnej podporządkowanej stolicy. 2 Ludzie zamieszkujący zachodnią Ukrainę powiązani z UPA i Banderowcami. 3 Ludzie zamieszkujący wschodnią Ukrainę większość Rosyjskojęzyczna. 4 Potomkowie Polaków posługujący się językiem Polskim. 5 Ludzie różnych mafii. Tego nie pogodzi żadna władza ani wygrana wojna. Sami sobie na to zapracowali przez trzydzieści lat. Ale UWAGA Polsce też grozi Ukrainizacja, ten proces już się rozpoczął jakieś piętnaście lat temu i wątpię czy jeszcze można zejść z drogi prowadzącej do zagłady.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.