Tajna operacja “Ebola”

Opublikowano: 08.11.2014 | Kategorie: Polityka, Publicystyka, Społeczeństwo, Zdrowie

Liczba wyświetleń: 1021

„W każdej ważnej tajnej operacji, zawsze jest wiele celów i poziomów okazji, i ich się nie traci. Interesujące jest to, że 99,99% graczy, którzy zyskują, nawet nie rozumieją iż to wszystko jest zaplanowane” – Jon Rappoport, “Przebudzenie magika” (“The Magician Awakes”).

Poniższa lista korzyści z operacji Ebola nie jest kompletna, ale pokrywa znaczne terytorium. 33 korzyści wynotowano w swobodnej kolejności…

1. Odwrócenie uwagi: kontynuacja amerykańskiej wojny na Bliskim Wschodzie przechodzi na ostatnie strony gazet.

2. Zwiększa się sprzedaż szczepionek i leków.

3. Społeczeństwo nadal jest ogłupiane aby przyjmowało wszystkie szczepionki, stosowało się do wszystkich nakazów medycznych, wierzyło, że fałszywe epidemie są prawdziwe, obawiało się zarazków i „nieprzewidywalnych wybuchów” choroby.

4. Strach = łatwiejsza kontrola.

5. Społeczeństwo ogłupia się, aby wiodło życie, od kołyski do grobu, pod rządami kartelu medycznego i nakazów lekarzy.

6. Megakorporacje i finansiści zdobywają większą kontrolę nad bogatymi zasobami zachodniej Afryki.

7. Amerykański rząd ustanawia forpocztę militarną w zachodniej Afryce, której celem jest zwiększenie i poszerzenie swoich operacji na kontynencie afrykańskim. Jego głównym konkurentem w Afryce są Chiny.

8. CDC i WHO zwiększają swoje wpływy, uzasadniają budżety i próbują wyglądać na protektorów ludzkości.

9. Badacze eboli załapują się na nowe pieniądze, dostają awanse i nagrody

10. Zyskuje przemysł diagnostyczny.

11. Stosowanie nieważnych, bezużytecznych i niewiarygodnych testów diagnostycznych ustanawia scenę dla przyszłych sytuacji, w których tysiące, a nawet miliony fałszywych pozytywnych testów, wymyślą z powietrza tzw. epidemie, w których wirusy faktycznie nie odgrywają żadnej roli. Tak jak teraz.

12. Nieważne i nieistniejące działanie wirusów jako historie na okładkach czasopism w celu ukrycia prawdziwych i niewygodnych powodów chorób, takich jak zanieczyszczenia przemysłowe, pestycydy, żywność GMO, chemikalia używane w wydobywaniu gazu łupkowego, napromieniowania itp.

13. Kartel medyczny i jego rządowi sojusznicy robią krok dalej, aby móc narzucić społeczeństwu wszystkie szczepionki, bez wyjątku.

14. Ogólne zatruwanie i osłabianie społeczeństwa poprzez szczepionki i leki, a zatem krok do przodu. Osłabione społeczeństwo = łatwiejsza kontrola.

15. Selektywna kwarantanna dalej ustanawia niekonstytucyjną kontrolę rządową nad narodem. Fałszywa epidemia może wywołać szeroką deklarację stanu wojennego.

16. Pod szyldem „szukania nosicieli wirusa” poszerza się państwową inwigilację.

17. Operacja epidemia w połączeniu z otwartymi granicami i służb zdrowia może zagwarantować, że są teraz ogromne liczby nieszczepionych osób w Ameryce (imigranci) – i trzeba chronić ich poprzez „odporność zbiorową”, szczepiąc każdego w Ameryce każdą wymyśloną szczepionką.

18. Pod przykrywką „globalnej pandemii” toksyczna nowoczesna medycyna może dotrzeć do każdego zakątka świata jako „konieczna platforma leczenia skażonego społeczeństwa”.

19. DOD (Ministerstwo Obrony USA)] i DHS (Ministerstwo Bezpieczeństwa Narodowego USA) poszerzą swoje operacje, bo „każda pandemia stanowi zagrożenie dla bezpieczeństwa narodowego”.

20. Poszerza się globalistyczny pogląd na jeden świat pod jednym systemem kontroli – „każda epidemia grozi nam wszystkim, wszyscy w tym uczestniczymy, potrzebny jest, oprócz innych innowacji, jeden skoordynowany system medyczny dla całej planety”.

21. Podróże do i z każdego miejsca można dowolnie zamykać – większa kontrola góra-dół.

22. Ustanawiając „strefy zarażone” dokonuje się ataków gospodarczych poprzez izolowanie i kwarantannę tych stref. Utrata interesu, straty finansowe – wkraczają MFW i Bank Światowy i narzucają drakońskie umowy na pożyczki, w zamian za oddanie kontroli tych terenów megakorporacjom.

23. Po zorganizowaniu „histerii epidemii”, wszystkie krajowe programy ubezpieczeniowe na świecie, łącznie z Obamacare, dają większą władzę nad narodem – „jesteśmy tu by was chronić przed chorobą i śmiercią, dlatego zaakceptujcie wszystkie diagnozy i leczenie, bez wyboru i sprzeciwu…”

24. Rozpoczną się dalsze ataki na tradycyjne i naturalne leczenie chorób – „jak śmiecie próbować leczyć się na ebolę czymkolwiek poza (niezbadanymi i toksycznymi) lekami i szczepionkami”.

25. Dalsza propaganda tajemniczo charakteryzuje „najgłębszą najczarniejszą Afrykę” jako źródło strasznych rzeczy.

26. „Zabójczy wirus” funkcjonuje na pierwszych stronach gazet jako przykrywka ukrywająca trwającą od wieków kampanię osłabiania i dziesiątkowania afrykańskich społeczeństw poprzez głód, wojny, dostawy skażonej wody, przeludnienie, kradzież żyznej ziemi i zasobów naturalnych, i kampanie toksycznych szczepionek.

27. Liczne agencje rządowe (DHS, DOD, CDC, SEC, NIH, CIA, NSA, FBI itp.) koordynują plany i ćwiczenia w celu „opanowania sytuacji pandemii”. Te wspólne operacje pomagają gromadzić siłę w celu kontrolowania ruchów i działań społecznych.

28. Oczywiście, w danej wybranej chwili szczepionki (które już są toksyczną zupą chemikaliów i zarazków) można połączyć z innymi toksycznymi elementami, łącznie z wywołującymi bezpłodność.

29. Zobaczymy wzmożone wysiłki w celu dostarczenia medykamentów za pośrednictwem produktów żywnościowych i oprysków z powietrza.

30. Oczywiście, „efekt odwracania uwagi” ebolą może odwrócić uwagę od wielu innych wydarzeń, historii i innych operacji, w tym: szpiegowania przez NSA, sytuacji w Benghazi, Fast & Furious, sojusuz amerykańskiego rządu z kartelem lekowym Sinaloa, powiązaniach z ISIL itd.

31. „Wojna z epidemią” jest podobna do „wojny z terroryzmem” – obejmuje tę samą utratę prywatności i wolności.

32. I oczywiście, korzystają media, bo dostają “przerażający temat”, który zwiększa liczbę ich odbiorców i rośnie zadowolenie reklamodawców.

33. Bardzo zadowolona jest “korporacja”, którą nazywam Wytwórcą Rzeczywistości Sp. z o.o. Właśnie wymyśliła nową iluzję rzeczywistości, i niezliczona liczba osób ją kupiła, zamiast wyobrazić sobie i wymyślić własną rzeczywistość. Dzień, kiedy wydarzy się TA największa ze wszystkich rewolucji, przełożony zostaje na przyszłość.

Lista odpowiedzi na pytanie „Kto zyskuje?” wyjaśnia częściowo, dlaczego uważam, że należy rozpowszechniać informacje o fałszywej epidemii eboli.

Autor: Jon Rappoport
Tłumaczenie: Ola Gordon
Źródło oryginalne: www.nomorefakenews.com
Źródło polskie: Wolna Polska


TAGI: , , , ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.