„Szczepionki” przeciw COVID-19 niszczą męskie nasienie

Opublikowano: 24.06.2022 | Kategorie: Wiadomości ze świata, Zdrowie

Liczba wyświetleń: 1553

Nowe recenzowane badanie opublikowane w czasopiśmie „Andrology” pokazuje, że mężczyźni, którzy zostali „zaszczepieni” szczepionkami na koronawirusa z Wuhan (COVID-19) firmy Pfizer, doświadczają ogromnego spadku liczby plemników.

Próbki nasienia pobrane z trzech klinik leczenia niepłodności w Izraelu pokazują, że zastrzyki COVID-19 niszczą zdolności reprodukcyjne mężczyzn, czyniąc ich impotentami, a w niektórych przypadkach bezpłciowymi. Nazwij to ukrytym ryzykiem płodności, jeśli chcesz, ale odkrycia zaprzeczają twierdzeniom rządu i wielkim firmom medycznym, że szczepionki przeciw COVID-19 są „bezpieczne i skuteczne”. Nic nie może być dalsze od prawdy.

Na początku po operacji Warp Speed ​​badania na zwierzętach wskazywały na zwiększone ryzyko poronienia z powodu szczepień. Istniały również dowody sugerujące, że zawartość zastrzyków dotarła zarówno do jajników samic szczurów, jak i jąder samców szczurów. Jednak tak zwane „autorytety ds. zdrowia” zaprzeczyły temu wszystkiemu i kontynuowały podawanie szczepień. A teraz pojawiają się poważne problemy sugerujące, że „w pełni zaszczepieni” mężczyźni mogą nie być już w stanie się rozmnażać. „Teraz – po tym, jak pół miliarda mężczyzn otrzymało zastrzyki mRNA – sceptycy wydają się mieć rację. Znowu” – napisał Alex Berenson na swoim „Substacku”. „Izraelskie badanie dostarcza twardych dowodów na to, że szczepionki mogą stanowić ogólnoustrojowe ryzyko dla liczby plemników u mężczyzn. Raz jeszcze, to co było teorią spiskową, jest teraz tylko teorią”.

Czy „w pełni zaszczepieni” mężczyźni staną się eunuchami? Dla celów poprawności politycznej, badanie „Andrology” zawiera zastrzeżenie sugerujące, że liczba plemników u w pełni zaszczepionych mężczyzn powróci do normy po około pięciu miesiącach. Jedynym problemem jest to, że twierdzenie to jest bezpodstawne.

Wygląda na to, że autorzy badania po prostu wyciągnęli to twierdzenie z kapelusza, aby stłumić obawy przed szczepieniami powodującymi trwałe obrażenia. Chcą, abyśmy wszyscy uwierzyli, że to tylko tymczasowe! „Jak zauważyli inni autorzy, rzeczywiste dane w badaniu tak naprawdę nie potwierdzają argumentu, że poziom plemników wrócił do normy po pięciu miesiącach” – wyjaśnił Berenson. „W rzeczywistości, według niektórych wskazań, poziomy nadal spadały”. „Zamiast przyznać się do tego faktu, autorzy zaoferowali najlepsze możliwe spojrzenie na swoje dane, jednocześnie publikując same liczby pod koniec artykułu, aby inni badacze mogli zobaczyć rzeczywistość na własne oczy”.

Autorstwo: Ethan Huff
Na podstawie: AlexBerenson.substack.com, OnlineLibrary.wiley.com
Źródło zagraniczne: NaturalNews.com
Źródło polskie: PrisonPlanet.pl


TAGI: , , ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.