Stado owiec stworzyło coś jak krąg w zbożu

Opublikowano: 16.04.2021 | Kategorie: Paranauka, Wiadomości ze świata

Liczba wyświetleń: 1223

Wielka Brytania to światowa stolica kręgów w zbożu. Tym razem jednak powstał zupełnie zdumiewający krąg – składający się z owiec, które nagle poczuły potrzebę krążenia w koło.

Niezwykłe zdjęcia przedstawiające stado owiec poruszających się w dziwacznym układzie koła, wprawiły w zdumienie użytkowników mediów społecznościowych. Ta niezwykła scena została zarejestrowana przez Christophera Hogga, wykładowcę Royal Holloway University, który niemal codziennie mijał to stado w drodze do pracy. Jak twierdzi, nigdy wcześniej czegoś takiego nie widział.

Nikt nie wie co takiego, skłoniło zwierzęta do formowania się w stado przypominające słynne kręgi w zbożu. Mężczyzna, który jako pierwszy zauważył to dziwne zjawisko, twierdzi że początkowo wierzył, że dostrzegł coś rodem z serialu Archiwum X. Dodał on również, że nigdy wcześniej nie widział aby owce, zachowywały się w podobny sposób. Do niezwykłej obserwacji, doszło rejonie wioski Rottingdean w East Sussex w Wielkiej Brytanii.

Świadek zdarzenia twierdzi, że owce sprawiały wrażenie, jak gdyby popadły w trans. Oto co opowiedział o swojej obserwacji: „Byłem na swojej codziennej trasie, gdy wjechałem na wzgórze i zobaczyłem ten wspaniały krąg[…]Podjechałem trochę bliżej, a wówczas zdałem sobie sprawę, że krąg był zrobiony z owiec. Owce są zwykle hałaśliwe. Mijam je codziennie, ale tego dnia były bardzo ciche i spokojne. Było tak cicho, jakby znajdowały się w transie. To było niesamowite”.

Christopher, pokazał wykonane przez siebie zdjęcia żonie i synowi. Dopiero za ich namową udostępnił fotografie na Facebooku, zyskując sobie zainteresowanie wielu użytkowników portalu. Żaden z internautów nie jest w stanie wyjaśnić zachowania tych zwierząt w logiczny sposób. Pojawiła się sugestia, że hodowca tych owiec, rozrzucił na polu paszę w taki sposób, aby doprowadzić do powstania tego okręgu. Sami zdecydujcie, czy takie wyjaśnienie wydaje się dla was wystarczające.

Autorstwo: M@tis
Źródło: InneMedium.pl


TAGI: , ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

1 wypowiedź

  1. Radek 16.04.2021 12:36

    Potańczyły sobie. Taniec okręgu. Co takie zdziwienie?

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.