Tajemnicze kręgi błota na meksykańskiej wyspie

Opublikowano: 16.12.2019 | Kategorie: Nauka i technika, Paranauka, Wiadomości ze świata

Liczba wyświetleń: 1412

10 grudnia 2019 r. na wyspie Isla del Carmen, która znajduje się w południowo-wschodniej części Meksyku, tajemnicze kręgi zostały zauważone przez jednego meksykańskiego pilota Aeroservicios Especializados. Co ciekawe, wszystkie kręgi były ze sobą połączone.

Większość miejscowych jednym głosem zaczęła mówić o inwazji kosmitów. Absurdalność różnych przypuszczeń pogłębia fakt, że wyspa jest niezamieszkana, więc nikt nie mógł zaobserwować obcych obiektów. Ponadto fakt ten wyklucza możliwość tworzenia kręgów przez człowieka.

Według ministerstwa rolnictwa, ludzie mogli jednak niegdyś stworzyć te kręgi do sadzenia drzew namorzynowych. Jest to jedna z teorii, która ma niewiele wspólnego z rzeczywistością. Geolodzy nie przedstawili jeszcze swojej wersji. Badają oni wszystkie okoliczności i fakty.

Anomalia prawdopodobnie pozostanie tajemnicą, podobnie jak kręgi zbożowe pojawiające się w różnych zakątkach świata.

Autorstwo: tallinn
Źródło: InneMedium.pl

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars Liczba głosów: 4, średnia ocena: 2,50 (max 5)
Loading...

TAGI: , ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

Dodaj komentarz

Chcesz skomentować? Zaloguj się!
  Subskrybuj  
Powiadom o