Satanistyczny obiad dla Hillary

Opublikowano: 10.02.2019 | Kategorie: Polityka, Publicystyka, Seks, Wierzenia

Liczba wyświetleń: 3074

Nowe informacje “Wikileaks” (artykuł z 07.11.2016 r. – przypis tłum.) pokazują, że kierownictwo sztabu wyborczego Hillary Clinton praktykowało okultystyczne rytuały i pedofilię.

W przeddzień wyborów 45 prezydenta USA (8 listopada) ujawniono szokujące fakty, poważnie zagrażając kandydatowi Demokratów Hillary Clinton i jej sztabowi wyborczemu. W kolejnej części odtajnionej korespondencji zamieszczonej na stronie WikiLeaks jest mowa o zaproszeniu do siedziby Clinton Johna Podesty i jego brata na „posiłek spirytystyczny” z udziałem słynnej serbskiej artystki Mariny Abramowicz.

28 czerwca 2015 r Abramowicz wysłała zaproszenie na niecodzienną kolację do brata i sojusznika Partii Demokratycznej Tony Podesta. „Nie mogę się doczekać duchowego posiłku „w moim mieszkaniu. Czy możesz mi powiedzieć, czy twój brat zechce do nas dołączyć? Z całą moją miłością, Marina”. Ton listu wyraźnie wskazuje na ciepłą, intymną relację między gościem a zapraszającym.

Przyjaźń to nic haniebnego, tylko że za niewinnym na pierwszy rzut oka zaproszeniem kryje się cała diabelska moc. „Mistrz szczerego perfomans” Abramovich od dawna przekazuje światu swoją drżącą miłość do okultyzmu i dzieł najsłynniejszego czarnego maga XX wieku, założyciela kilku sekretnych lóż i stowarzyszeń Aleistera Crowleya. Należy przypomnieć, że okultystyczne kabalistyczne zapisy Crowleya zainspirowały później Amerykanina Antoniego Shandora LaVeya do stworzenia „Kościoła Szatana”.

W Internecie można znaleźć nagranie wideo z występu Mariny Abramowicz sprzed 20 lat, zwanego „spirytystycznym posiłkiem”. Artystka pokazuje na ścianie krwawoczerwone litery (farba zrobiona z krwi świni!). Przepis tego posiłku wymyślił Crowley: „zmieszaj świeże mleko z piersi i świeże nasienie … wypij miksturę w nocy podczas trzęsienia ziemi”, „skrop swoje koszmary senne świeżym moczem „I jeszcze jedna schizofreniczna rada od „kapłanki sztuki” i satanistycznego okultysty: „dokonaj głębokiego nacięcia na środkowym palcu lewej ręki, zjedz swój ból”

Wśród biografii artystycznych i innych „osiągnięć” Abramowicz, za co zyskała uznanie i sławę na Zachodzie: przyciąga widzów do aktywnego uczestnictwa w produkcjach koncentrując się na bólu, krwi i fizycznych ograniczeniach ludzkiego ciała. Na przykład, na jednym z jej „pokazów artystycznych” zasugerowała, że goście mogą symbolicznie uprawiać kanibalizm, liżąc melasę łyżeczkami z nieruchomych leżących nagich ciał. Nawiasem mówiąc, piosenkarka Lady Gaga, którą teoretycy spiskowi od dawna nazywają „ulubioną lalką” okultystycznego zakonu iluminatów, została jej asystentką w rytuale.

Okazuje się, że najbliższy krąg Hillary Clinton był zaangażowany w czasie wolnym od wyścigu prezydenckiego w uczestniczenie w satanistycznych rytuałach w towarzystwie dziwnych postaci, takich jak Abramowicz. Straszne nawet pomyśleć, co te towarzystwo robi z dala od postronnych oczu. Oto John Podesta z okultystycznymi rysunkami na rękach.

Jednak zasoby Juliana Assange’a niewiele ukazują nam kuchnię amerykańskich demokratów i ich przywódcy. I tutaj głównym antybohaterem nie jest już John Podesta, tylko jego patron w spódnicy. Chodzi o związek pani Clinton z międzynarodowym gangiem porywaczy dzieci.

Do 2001 roku Hillary korespondowała z pewną Laurą Silsby, byłym dyrektorem organizacji pozarządowej „Nowe życie dla dzieci-uchodźców”. Laura rozpoczęła burzliwą działalność na wyspie Haiti, ogłosiła zamiar wybudowania sierocińca w Dominikanie.

Później władze republiki wyspiarskiej powiedziały, że nikt nie zwrócił się do nich z taką propozycją. Silsby otrzymała 6 miesięcy więzienia za próbę porwania 33 dzieci (z których większość nie była nawet sierotami) po trzęsieniu ziemi w Republice Haiti. Próbowano potajemnie zabrać dzieci na Dominikanę, skąd następnie miały być wyeksportowane do elitarnych klientów. W zhackowanej poczcie Clinton znajdują się listy, które bezpośrednio omawiają ile będzie kosztować transport skradzionych dzieci. A tak krótki czas na poważne przestępstwo Silsby jest spowodowany interwencją jej kuratora, który był wówczas wysokim sekretarzem stanu USA.

Ale wydaje się, że szczególna pasja Clintona i jej otoczenia do nieletnich nigdzie nie znikła, po prostu zaczęto ją wyrażać mniej otwarcie. Poczta szefa sztabu Demokratów pokazuje, że prawa ręka Clinton i jej brat Tony podejrzanie często komunikuje się z partnerami biznesowymi na tematy kulinarne. To John zaprosi kogoś do skosztowania pizzy w pokoju hotelowym, to jego brat zorganizuje spotkanie z hot-dogami i oczywiście własną kuchnią.

„Zamawiamy pizzę na godzinę. I tym razem mam nadzieję, że w pizzy nie będzie włosów „, pisze Tony do swojego brata. „Tym razem wezmę hot doga bez bułki” – pisze John w innym liście.

W innym liście z 2015 r. od byłego sekretarz administracji Białego Domu Todda Sterna, który zastąpił Johna Podestę na tym stanowisku w 1995 r., donosi, że bardzo tęskni za kolegą i dziwnym miejscem na ich spotkania: „Następne trzy miesiące będą cięższe niż w Pekinie. Między 7 a 1600 nie ma zabawy. Mam nadzieję, że wszystko w porządku. Marzę o twoim stoisku z hot dogami na Hawajach”.

Kolejny przykład tajemniczej korespondencji braci Podesta: „Jakie danie chcesz przygotować? Czy będzie dobrze, jeśli zrobię pastę? A kto będzie trzeci? „-” Będzie nas pięcioro, wybierz jedno z dwóch.”

Większość użytkowników amerykańskiego segmentu Internetowego jest przekonana: Podesta i ich znajomi używają specjalnego kodu, kryjąc za gastronomią sprzedaż dzieci i udział w dziecięcych orgiach. Przypominają również, że w poczcie Johna Podesta znaleziono fotografię małej azjatyckiej dziewczynki jedzącej pizzę. Doświadczeni badacze konspiracji natychmiast dali swoją wersję klucza do ustnego szyfru: hot dog – chłopiec, pizza – dziewczynka, ser – mała dziewczynka, makaron – mały chłopiec, sos – orgia, itp.

Bardzo bym chciał, aby tym razem spisek konspirologów był uznany za bajkowe fantazje, ponieważ jeśli mają rację, obraz jest całkowicie przerażający … Ale logika i zdrowy rozsądek sugerują, że tym razem prawda jest po ich stronie. Szczególnie jeśli weźmiemy pod uwagę okultystyczne pasje braci Podesta, ich pociąg do „spirytystycznych posiłków”. Najwyższe stopnie inicjacji w Zakonie Wschodnich Templariuszy pod kierownictwem Aleistera Crowleya były w większości rytuałami magii seksualnej – w tym orgii, związków tej samej płci, pedofilii itp. To nie przypadek, że większość lóż masońskich, uważając się za bardziej szlachetne i czyste organizacje, pospieszyła z odrzuceniem sadystyczno-satanistycznych nauk Crowleya.

Wydaje się, że dla Hillary i jej zespołowi taka piekielna doktryna jest jak najbardziej odpowiednia. Oczywiście nie powinno się nikogo oskarżać i wydawać wyroków przed czasem, jednak jest więcej niż wystarczająca ilość materiału dowodowego do sprawdzenia dla amerykańskich funkcjonariuszy organów ścigania. Nie bez powodu dziennikarze brytyjskiej edycji The Guardian opublikowali ostatnio materiał, w którym wielu pracowników FBI bezpośrednio nazywa Clinton „uosobieniem antychrysta” i zamierza wspierać republikańskiego Donalda Trumpa w wyborach prezydenckich. Parafrazując słynną sowiecką anegdotę, „w tym dniu Stirlitz był bliższy prawdy niż kiedykolwiek”. Pozostaje jedno pytanie, odpowiedzi na które dowiemy się po wyborach – czy Amerykanie zdali sobie z tego sprawę?

Autorstwo: Иван Ваганов
Tłumaczenie: Treborok
Źródła oryginalne: Kramola.info, KolokolRussia.ru
Źródło polskie: Treborok.wordpress.com

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars Liczba głosów: 7, średnia ocena: 4,71 (max 5)
Loading...

TAGI: , ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

Dodaj komentarz

Chcesz skomentować? Zaloguj się!
  Subskrybuj  
Powiadom o