Wojna na Ukrainie pokazuje, że zmiany klimatu dotyczą głównie kobiet

Opublikowano: 26.03.2023 | Kategorie: Ekologia i przyroda, Polityka, Społeczeństwo, Wiadomości ze świata

Liczba wyświetleń: 3651

Jak podaje Fox News, była sekretarz stanu USA Hillary Clinton powiedziała w środę, że kobiety i dzieci są „głównymi ofiarami konfliktów i zmian klimatu”, a wojna na Ukrainie „nam to pokazuje”.

„Kobiety i dzieci są głównymi ofiarami konfliktów i zmian klimatycznych i nie ma miejsca, które niestety tragicznie pokazuje nam to bardziej dramatycznie niż dzisiejsza Ukraina” – powiedziała Clinton na szczycie „The Forbes 30/50” w Abu Zabi. W panelu obok polityk partii demokratycznej uczestniczyły między innymi dziennikarka i prezenterka Mika Brzeziński (współprowadząca programu MSNBC „Morning Joe”), pierwsza dama Ukrainy Olena Zełenska, i była gwiazda tenisa Billie Jean King.

Była kandydatka demokratów na fotel prezydenta USA zwróciła uwagę na „apartheid płciowy w Afganistanie” oraz „prześladowanie i ucisk dziewcząt i kobiet, korzystających z wolności wyboru w Iranie i wielu innych miejscach”.

Podczas swojego wystąpienia Clinton powiedziała także, że pandemia COVID-19 i „zorganizowany sprzeciw wobec awansu kobiet” „dramatycznie zahamowały” kobiety. Pod koniec panelu Clinton zachęciła kobiety do zaakceptowania faktu, że muszą być „przygotowane lepiej niż ktokolwiek inny” i do „ćwiczenia komunikacji”.

Jeżeli niewiele z tego zrozumieliście, nie jesteście osamotnieni. Zdaje się, że nowomowa światowego lewactwa osiągnęła poziom absurdu, który uniemożliwia jej zrozumienie. Jedyne co zaskakuje, to że autorem tej wypowiedzi jest polityk (lub zgodnie z lewicową nowomową polityczka), która jeszcze niedawno miała poważną szansę sprawować urząd prezydenta USA. Trochę śmieszne, trochę straszne.

Źródło: MyslPolska.info


TAGI: , , ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

2 komentarze

  1. Admin WM 26.03.2023 13:31

    Mogła jeszcze dodać, że chodzi o czarnoskóre transseksualne imigrantki. Byłoby ideologii lewicowej 6 w 1 zamiast 3 w 1. Byłoby wtedy tak:

    „Wojna na Ukrainie pokazuje, że zmiany klimatu dotyczą głównie czarnoskórych transseksualnych kobiet-imigrantek”.

  2. Szwęda 26.03.2023 19:46

    Trzeba jednak przyznać, że jeżeli chodzi o smrodzenie, zanieczyszczanie środowiska przez nawalanie rakietami i innymi broniami a także spalanie wielkich ilości paliw kopalnych na wojnie, to prym wiodą mężczyźni, bo przedewszystkim oni biorą czynny udział w działaniach wojennych…
    Ciekawe jakby świat wyglądał, ludzkość, cywilizacja gdyby nagle wszyscy faceci jak jeden mąż odmówili wykonywania rozkazów, przecież ich wszystkich by nie rozstrzelano…

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.