Sanders przewidział co zrobi Trump. Prorok?

Opublikowano: 07.11.2020 | Kategorie: Polityka, Wiadomości ze świata

Liczba wyświetleń: 2798

Bernie Sanders, rywal Joe Bidena w walce o nominację Partii Demokratycznej, jest teraz na ustach całej Ameryki. Mówią o nim stacje telewizyjne i radiowe, piszą gazety. Dlaczego? Dlatego, że 24 października, w „The Tonight Show” w rozmowie z Jimmy’m Fallonem słowo w słowo wyprorokował, co zrobi Donald Trump, jak wybory nie pójdą po jego myśli. Oto fragment…

Tłumaczymy: „Kiedy w noc wyborczą Trump będzie wygrywał w Michigan, Pensylwanii, Wisconsin wystąpi w telewizji i powie: „Drodzy Amerykanie dziękuję za reelekcję. Już po wszystkim, dobrego dnia!”. Kiedy jednak w kolejnych dniach policzone zostaną głosy korespondencyjne i wyjdzie na to, że to Biden wygrał w tych stanach, wtedy Trump powie: „Mówiłem, że to wszystko oszustwo! Mówiłem, że głosy korespondencyjne są sfałszowane! Nie odejdę z Białego Domu”.

Mówił jeszcze, że zapewne większość demokratyczna mająca dość Trumpa będzie chciała jak najszybciej zagłosować na Bidena i zrobi to korespondencyjnie. Republikanie zapewne wybiorą głosowanie w lokalach wyborczych. Głosy z nich zostaną zliczone wcześniej, a korespondencyjne będą dodawane sukcesywnie w miarę napływania. Wynik będzie się zmieniał, a Trump opowiadał, że właśnie dzieje się oszustwo.

Jeżeli Sanders jest prorokiem, to można zaryzykować twierdzenie, że… słopnickim. Z małopolskich Słopnic wyjechał do Nowego Jorku jego ojciec Eliasz, uchodzący w tej wsi za postać nader rozgarniętą i znaną z trzeźwości umysłu. Miał łeb. Zostało synowi.

Joe Biden zapowiedział jeszcze latem, że kiedy wygra wybory, Bernie Sanders obejmie w rządzie kierownictwo ważnego resortu. Ciekawe jakiego? Na razie, trzeba doliczyć do końca głosy. Wszystkie, co do jednego.

Autorstwo: Agata McBurnes
Źródło: StudioOpinii.pl


TAGI: , ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

1 wypowiedź

  1. rici 07.11.2020 21:23

    Autor zapomnial dodac ze Eliasz i jego zona rosyjska zydowka byli zydami, i w tych Slopnicach nie zostawili dobrego wspomnienia.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.