Rząd nie potrafi ewakuować 40 Polaków z Donbasu

Opublikowano: 14.09.2015 | Kategorie: Polityka, Wiadomości z kraju

Liczba wyświetleń: 267

Wiktoria Charczenko, wiceprezes Towarzystwa Kultury Polskiej Donbasu, twierdzi, że w tej chwili w ukraińskim Mariupolu na ewakuację czeka jeszcze czterdzieści osób polskiego pochodzenia, którym polskie MSZ od kilku miesięcy odmawiało jakiegokolwiek wsparcia. Za to już za chwilę rząd Kopacz zacznie ściągać na polecenie Angeli Merkel niechcianych w Niemczech 12 tys. imigrantów.

Oto jeden z największych paradoksów platformianej ekipy pod kierownictwem Ewy Kopacz. Nie potrafią (bądź nie chcą) ściągnąć do kraju stosunkowo niewielkich liczebnie grup Polaków, którzy żyją w objętym działaniami wojennymi Donbasie na wschodzie Ukrainy i którzy – co istotne – chcą zaleźć schronienie w Polsce. W zamian za to platformiana władza przyjmie do naszego kraju ok. 12 tysięcy imigrantów z Bliskiego Wschodu i Afryki, którzy wcale do Polski nie chcą.

Czy tak winna postępować premier polskiego rządu?

Źródło: Niewygodne.info.pl

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars Zostań pierwszą osobą, która oceni ten wpis!
Loading...

TAGI: ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

7
Dodaj komentarz

Chcesz skomentować? Zaloguj się!
  Subskrybuj  
najnowszy najstarszy
Powiadom o
Szwęda
Użytkownik
Szwęda

Zdaje się, że wiele prawdy jest w tym co mówi Max Kolonko:
https://www.youtube.com/embed/6WTMhdWttNU?rel=0&showinfo=0
Najbardziej przemawia do mnie porównanie poczynań obecnych Niemiec za pomocą UE do poczynań Adolfa Hitlera. Naprawdę ich cele mogą być podobne, tylko środki są zupełnie inne.
PO oczywiście będzie tak grało jak podyktuje jej Bruksela. Teraz 12 tysięcy, a w przyszłym roku pewnie 100 tysięcy. Ale i tak imigranci długo nie zabawią w kraju wyzysku. Zresztą wyraźnie widać gdzie są kierowane fale inwazji: do najbogatszych krajów Europy i tam gdzie jest jeszcze względnie wysoki socjal dla nierobów.

beth
Użytkownik
beth

W moim odczuciu treść @ piechoty jasno określa obecny stan w jakim znajduje się obecnie tzw. UE.

kudlaty72
Użytkownik
kudlaty72

@Piechota
I bardzo dobrze ponieważ ideologiczne ramy Unii Europejskiej sięgają 1940 roku, kiedy to główni nazistowscy ekonomiści i naukowcy przedstawili plan dla jednolitej europejskiej wspólnoty gospodarczej, plan działań który został uruchomiony po zakończeniu drugiej wojny światowej.
W roku 1940 minister propagandy Joseph Goebbels zarządził utworzenie „zjednoczenie/unifikację gospodarczą Europy”, wierząc, że „w ciągu pięćdziesięciu lat” [ludzie] nie będą już myśleć w kategoriach państw. „. I tak 53 lata później Unia Europejska w jej obecnej formie została ustanowiona.
W artykule Daily Mail, Adam Lebor ujawnia, jak odkrył w raporcie “US Military Intelligence EW-Pa 128”, znanym również pod nazwą “The Red House Report”, szczegóły opisujące, jak najważniejsi naziści potajemnie spotkali się w hotelu Maison Rouge w Strasburgu w dniu 10 sierpnia 1944 r. Niemcy wiedząc, że są na krawędzi klęski militarnej, tworzą plan budowy Czwartej Rzeszy – paneuropejskiego imperium gospodarczego opierającego się na wspólnym rynku europejskim.
Główni nazistowscy przemysłowcy dostali rozkazy od SS Obergruppenführera dr Scheida do utworzenia spółek zależnych, które były by frontem niemieckim za granicą w celu osiągnięcia penetracji gospodarczej i stworzeniu podstawy do ponownego objawienia się partii nazistowskiej.
„Trzecia Rzesza została pokonana militarnie, ale potężni nazistowscy bankierzy, przemysłowcy i urzędnicy służby cywilnej, odrodzą się jako demokraci, by wkrótce przewodzić w nowych Niemczech Zachodnich. Tam wypracowali nowy cel: Europejska integracja gospodarcza i polityczna ”
Bogaci przemysłowcy tacy jak nazista Alfried Krupp właściciel “Krupp Industries” i Friedrich Flick, jak również spółki fronty/zależne takie jak BMW, Siemens i Volkswagen, zostały powołane do realizacji zadania budowy nowego paneuropejskiego imperium. Według historyka dr Michaela Pinto-Duschinskyego, doradcy byłych żydowskich robotników przymusowych, „Po pokonaniu Hitlera, dla wielu czołowych postaci przemysłowych działających w kręgach nazistowskiego reżimu, Europa stała się przykrywką dla realizacji niemieckich interesów narodowych… Ciągłość gospodarki Niemiec w powojennej Europie jest uderzająca. Niektóre z wiodących postaci w nazistowskiej gospodarce stały się wiodącymi producentami z Unii Europejskiej. ”
Hermann Abs- Bankier, który dołączył do zarządu Deutsche Bank w czasach „nazistów, także siedział w radzie nadzorczej IG Farben, firmie, która produkowała Zyklon B gaz stosowany do zabijania ofiar obozu koncentracyjnego. „Abs został powołany do redystrybucji środków planu Marshalla – funduszy odbudowy – w przemyśle niemieckim. W 1948 roku był odpowiedzialny za efektywne ożywienie gospodarcze w Niemczech „.
„Przede wszystkim, Abs został również członkiem Europejskiej Ligi Współpracy Gospodarczej, elitarnej intelektualnej grupy nacisku, założonej w 1946 roku. Liga była dedykowana do ustanowienia wspólnego europejskiego rynku, prekursora Unii Europejskiej. ”
Europejska Liga Współpracy Gospodarczej opracowała strategie na rzecz integracji europejskiej, która jest niemalże wierną kopią zaproponowanych wcześniej nazistowskich rozwiązań.
I wreszcie w marcu 1957r. zostają podpisane Traktaty Rzymskie .Pełna nazwa pierwszego z dokumentów brzmi: Traktat o funkcjonowaniu Unii Europejskiej. Czyli początek tego co dziś znamy jako Unię Europejską. Ze strony Niemiec Traktat podpisują Konrad Adenauer oraz Walter Hallstein. Konrad Adenauer ówczesny Kanclerz Niemiec mianował na szefa Urzędu Kanclerza Hansa Globke współautora Norymberskich Ustaw Rasowych, zbrodniarza wojennego nr 101 na liście aliantów, wspólnika Stuckarta, członka konferencji w Wannsee. Drugi uczestnik jest równie ciekawy. W. Hallstein autor referatu o jedności prawnej w „Wielkich Niemczech”, ustawy o ochronie niemieckiej krwi i niemieckiego honoru w okupowanych obszarach. Pan Hallstein został pierwszym komisarzem UE. Po upływie 10 lat Hallstein i Wurster( szef zakładu przemysłowego IG. Aushwitz) już w lipcu 1969 roku propagują Stany Zjednoczone Europy (komitet akcyjny dla Stanów Zjednoczonych Europy).
Biuro polityczne tej grupy interesów w powojennej Europie czyli Komisja Europejska zawędrowało do Brukseli, aby nie wywoływać brzydkich skojarzeń naziści – ludzie I.G.Farben.
Kolejnym z głównych architektów brukselskiej UE był C.F Ophuels. W 1946 roku kwestionariusz akcji denazyfikacji aliantów odkrywa, że Ophuels był członkiem partii nazistowskiej NSDAP, z numerem członkowskim 399061 (dokument A). Ophuels był czołowym biegłym sądowym sądu patentowego we Frankfurcie, mieście głównej siedziby IG.Farben. Ophuels podpisuje główne statuty Europejskiego Trybunału Sprawiedliwości, czyli najwyższego organu prawa dzisiejszej UE.
Piszę o tym od lat ale naród spi………..

Hassasin
Użytkownik
Hassasin

cytat z internetu :,, Reżim IIIŻydo-RP broni się przed przyjęciem fali emigrantów nie z powodu dbałości o sprawy Polski i Polaków, ale z powodów bardziej prozaicznych: złupiona i ciągle okradana Polska nie posiada żadnych środków na zabezpieczenia socjalne dla Polaków, a więc nie posiada ich także dla emigrantów. A przecież żydo-reżim nie będzie naruszał zasobów zgromadzonych i gromadzonych przez korporacje i biznesmenów łupiących Polskę i Polaków – bo to nie etyczne – nieprawdaż?,,
……………………………………………………………………………………………….
Tak Nas okradli, że się nie da !!! Bo BIEDA !!! Boże jakie to surrealistyczne ….buuuaaahahahahhahahaa…..Ludzie !!! sie nie da !!! …bo BIEDA ….hahahhahahahaa…jaki paradoks .AHAHHAHAHAHA…zbawienie w biedzie ..hahahah i nie ma emigrantów

Hassasin
Użytkownik
Hassasin

Obojętnie co, kto i gdzie wymyśli to emigrantów tu nie będzie…bo to tak jakbyśmy chcieli jechać na emigracje do…Rumunii… bez sensu :)
Politycy maja już kompletny odlot :)

Hassasin
Użytkownik
Hassasin

Emigracja do Rumunii buahahahhahha
Emigracja do Polski buahahahhahaha
Emigracja do Bangladeszu buahahhahaha…czysty surrealizm :)

Hassasin
Użytkownik
Hassasin

cytat z neta: ,,Priorytety rządu: Żydom renty, Ukraińcom studia, a przybyszom z Afryki wikt,opierunek, mieszkanie i kieszonkowe za kasę Polaka, które ledwo wiąże koniec z końcem.,,