Ruch „praw heteroseksualistów” powalczy z agresją LGBT

Opublikowano: 25.03.2021 | Kategorie: Seks i płeć, Społeczeństwo, Wiadomości ze świata

Liczba wyświetleń: 1281

Dożyliśmy czasów, w których to, co przez wieki było uważane za oczywistość, dziś jest powodem do obaw. Jak bronić swojej normalności w nienormalnym świecie?

Ludziom z kręgu LGBTQI+ zaczyna się wydawać, że teraz to oni są arbitrami w każdej sprawie. Myślenie w stylu: „kto nie z nami, ten przeciwko nam”, tak bardzo przesłoniło niektórym zdrowy rozsądek, że w swojej zaciekłej walce chyba zapomnieli, o co walczyli.

Tak więc tym ludziom początkowo chodziło przede wszystkim o to, by nie było dyskryminowania ich płciowej odmienności, by było poszanowanie ich prawa do inności i ogólnie rzecz biorąc społeczna akceptacja dla ich życiowych wyborów i preferencji.

To wszystko bardzo szlachetne i zrozumiałe. Jednak w ferworze kolejnych manifestacji, zaczęło się u części tego środowiska pojawiać trudne do zrozumienia poczucie wyższości. Części z tych ludzi najwyraźniej odbiła palma lewactwa, które szturmuje wszystkie światowe media. Jest to bardzo niebezpieczny stan umysłu, bo ci ludzie zaczęli uważać, że prawdziwie nienormalne jest bycie heteroseksualistą. Oni przynajmniej częściowo wywalczyli to, o co zabiegali, a teraz odbierają prawo do tożsamości osobom spoza kręgu LGBTQI+.

Nic więc dziwnego, że amerykańska raperka Lil Mama, zapowiedziała, iż założy specjalny ruch „praw heteroseksualistów”. Ma on być odpowiedzią na szczucie i nagonki organizowane przez lesbijki, homoseksualistów, biseksualistów, zmiennopłciowców itd. Gwiazda oznajmiła: „Jest tyle osób, które boją się szczerze wyrazić swą opinię, bo jeśli to zrobią, to LGBTQ+ usłyszy, to co chce usłyszeć, wyrwie z kontekstu”.

Tak właśnie próby zwalczania ostracyzmu, tworzą jego nową odmianę. Jeżeli ci ludzie nie ostudzą swoich ideologicznych zapędów, to cały wysiłek tych, którzy rzeczywiście pokojowo zabiegali o symbiozę grup o różnych orientacjach płciowych, pójdzie na marne.

Autorstwo: Marcin Kozera
Źródło: ZmianyNaZiemi.pl

1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek (Liczba ocen: 12 , średnia ocena wartości wpisu: 4,25 na 5 możliwych)
Loading...

TAGI: , ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

4 komentarze

 1. BANDZIORkaq 25.03.2021 21:12

  A jak to teraz będzie z przepuszczaniem w drzwiach? Czy np.facet który ubierze damskie ciuchy ma być traktowany jak kobieta czy to orientacja jako homo i hetero ma tu znaczenie czy także w przypadku osób homoseksualnych aktywni i pasywni partnerzy są odpowiednikiem płci ? Poważnie pytam, bo trochę się gubię. A toalety? Będą koedukacyjne czy dla każdej nacji oddzielne?

 2. Kaczor3333 26.03.2021 12:23

  Ten skrót rośnie w zastraszającym tempie. Tak Sobie wyobrażam że w przyszłości będzie wyglądał tak LGBTQIKRKFFHJIOZREFCVJKO7TEWSVBO7R*+DTHJBF♤<}☆•○~

 3. 3steta 26.03.2021 12:38

  Nikt nie atakuje kogoś za bycie hetero bo lgbt kieruje się ideą by NIKOGO nie atakować za to kogo kocha i z jaką płcią się utożsamia. Ludzir mają cieszyć,celebrować z swojej seksualności,z życia,mają czerpać z zycia garściami. Feministki głośno mówią,że nie atakują kobiety,które wolą pozostać w domu i być na utrzymaniu męża i lubią poginać w sukienkach i utóżsamiają się płcią piękną. Feministki nie atakują takie kobiety bo taki styl bycia był WYBOREM. Atakuje się BRAK WYBORU typu gdyby każda kobieta musiała być hetero,musiała zostać w domu i miała się ubierać w poszczególny sposób-jak to jest na przykład w islamskich krajach i jest to narzucane kobietom,a złamanie tych zasad grozi wykluczeniem bądź nawet śmiercią. Jak ktoś cieszy się życiem w pracy-spoko,jak ktoś cieszy się z życia w domu- też spoko,byle był to wybór tylko tej osoby,a nie narzucony przez społeczność,normy kulturowe,które kiedyś kobietom zakładały niewygodne gorsety i wpędzało w małżeństwa jak najszybciej,i zabraniało iść na studia,stosować antykoncepcję. W latach 50tych bądź 60tych pracodawcy nie chcieli zatrudniać kobiety zamężne bo to było “anty rodzinne”. Prawicowe poglądy mówią:urodziłeś się facetem i taki zawsze będziesz i masz kochać się z kobietami. I to nie jest złe gdy ktoś tak ma,tylko sęk w tym,że nie wszyscy tak mają. W praktyce istnieją osoby,które emocjonalnie,seksualnie czują inaczej i nie powinno się ich karać,odbierać prawo do ślubu cywilnego z osobą,którą kochają i obdarzają szacunkiem oraz zaufaniem.
  Jeśli ktoś z kolorowej społeczności powie,że bycie mężczyzną jest złe to proszę nie atakować całą społeczność lgbt,bo to po prostu była pozbawiona empatii jednostka i tyle. Mężczyźni biali o prawicowych poglądach też mogą źle powiedzieć o kobiecie ,ale to nie oznacza by generalizować wszystkie osoby o prawicowych poglądach. Dziś atakuje się lgbt bo wreszcie jest słyszalny jej głos. Bycie hetero w żaden sposób nie krzywdzi innych,ale bycie osobą,która zabrania innym do równego traktowana jest nie na miejscu. Ludzie nie powinni zachowywać się jak zwierzęta i mogliby wreszcie włączyć empatię w swoim mózgu. “Nikt Nie rodzi się człowiekiem,człowiekiem ,każdy z nas dopiero się staje”-Cyceron.

 4. Punkt Zero 26.03.2021 13:48

  Kaczor3333
  Dobre, bardzo dobre. :))
  Ciekawe co to będzie 7T i czy ma to coś wspólnego z preparatami mRNA :))))

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.