Francuski gej wzywa do zakazania heteroseksualności

Opublikowano: 16.01.2019 | Kategorie: Seks i płeć, Wiadomości ze świata

Liczba wyświetleń: 2560

Lewicowa francuska strona internetowa “Mediapart” opublikowała artykuł wzywający do zakazania heteroseksualności, ponieważ zachęca ona do “homofobii” i “rasizmu”.

Artykuł napisany przez Mérôme’a Jardina, gejowskiego propagatora, ma formę elaboratu obwiniającego heteroseksualność za niemal każde zło na świecie.

“Heteroseksualność nie jest orientacją seksualną, ale systemem dominacji generującym i wspomagającym seksizm, homofobię, transfobię, bifobię i inne opresje, takie jak rasizm, dyskryminację upośledzonych czy uprzedzenia klasowe”, stwierdza artykuł, dodając, że heteroseksualność jest winny “kobiecości” kobiet, a „kobiety co trzy dni giną z rąk swoich męskich towarzyszy”, oprócz wszystkich gwałtów i samobójstw osób LGBT.

Absurdalny artykuł porównuje również heteroseksualność do negacji Holokaustu, dodając, że zwykli ludzie zaczęli wspierać prawa gejów dopiero wtedy, gdy „pokazano im horror, który stworzyli”. Również absurdalnie twierdzi, że heteroseksualność ponosi winę za epidemię AIDS, ponieważ doprowadziła do “porzucenia gejów, bisów i transów”.

Artykuł kończy się stwierdzeniem: “należy pilnie zakazać heteroseksualizmu”.

Ironią tego artykułu jest to, że Jardin jest również członkiem CCIF (Collective Against Islamophobia – Kolektyw Przeciw Islamofobii). Można się zastanawiać, jak jego opinia zostanie odebrana wśród muzułmańskiej populacji Francji, która obecnie wynosi prawie 9%.

Autorstwo: Paul Joseph Watson
Na podstawie: Blogs.Mediapart.fr
Źródło oryginalne: PrisonPlanet.com
Źródło polskie: PrisonPlanet.pl


TAGI: , , ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

2 komentarze

  1. Kain 16.01.2019 12:47

    Ci ludzie maja dosłownie nasrane we łbie , skrzywdzeni prawdopodobnie przez los rodziców lub ludzi których napotkali. przypominam ,że kiedyś homoseksualizm był zaliczany przez medycynę do chorób psychicznych. W pale się nie mieści ,żeby mniejszość w ustroju demokratycznym mówiła większości ze TA jest BE.
    Ci ludzie to osoby skrzywdzone i dla ich dobra i innych niech się leczą u psychologa lub tam szukają wsparcia. I gdzie Pani Wielgus ze swoim sztandarowych hasłem mowa nienawiści hahahahah pytam gdzie ONA?!!!!!

  2. agama 18.01.2019 22:25

    sami szerzą nienawiść i podziały

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.