Przebito opony w aucie Macierewicza

Opublikowano: 25.09.2011 | Kategorie: Wiadomości z kraju

Liczba wyświetleń: 1351

Samochód, którym Antoni Macierewicz wracał z Wrocławia został uszkodzony. Przebito w nim dwie opony.

“Przebite zostały dwie opony, w taki sposób, że w drodze najpierw jedna wysiadła a potem druga, samochód jest nie do użycia” – relacjonuje europoseł Ryszard Czarnecki (PiS).

Samochód prowadził jego syn Przemysław Czarnecki, kandydat PiS do Sejmu z Wrocławia.

“Ja w takie przypadki nie wierzę, że 2 opony wysiadają zaraz po spotkaniu na które przyszło 700 osób. O ile w pierwszą oponę bym uwierzył, że to przypadek, o tyle w dwie opony, to takich zdarzeń nie pamiętam, żeby coś takiego miało miejsce”- powiedział europoseł PiS.

“Jest to kolejna sytuacja w której ktoś zajmuje się kwestią smoleńską a potem ma problemy z samochodem. To się układa w pewną serię.” – europoseł w rozmowie z niezależną.pl nie kryje swoich obaw.

“Poprzez tego typu szykanowanie, utrudnia się życie i aktywność polityczną, bo to jednak powoduje, że mobilność zostaje ograniczona a konsekwencją tego mógł być jakiś wypadek. To jest sytuacja nie do przyjęcia” – powiedział Ryszard Czarnecki poseł Parlamentu Europejskiego.

Jest to kolejny przypadek, kiedy przebito opony w samochodzie ministra Antoniego Macierewicza. Wcześniej uszkodzono w jego aucie silnik.

Autor: Marek Nowicki
Źródło: Niezależna.pl


TAGI: ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

12 komentarzy

 1. heniek_666 25.09.2011 08:23

  Cóż to by była za strata, gdyby coś się stało Antoniemu.

 2. Odi 25.09.2011 10:34

  Jaki kraj, tacy terroryści.
  Na Sycylii pewnie już by wybuchła bomba jakby wszedł do auta 😛

 3. Odi 25.09.2011 10:36

  Faktycznie, jeśli przebije się dwie opony w aucie to pojazd jest “nie do użycia”. Pewnie kupi sobie nowy

 4. mgmg 25.09.2011 12:28

  Czyli “dobrze się stało bo go nie lubię”?

 5. dr_Nos 25.09.2011 14:13

  Ta, pewnie został zdalnie zdetonowany ładunek, który spowodował przebicie opon w trasie. Albo Czarnecki to idiota, albo ktoś tu na siłę pozuje na męczennika.

 6. slawo47 25.09.2011 18:05

  @mgmg….i to cale poewskie szczekaczki, prosze tu nie zagladac….to strona dla Polakow

 7. creek 25.09.2011 19:10

  Taaa …
  Porażacie ‘inteligencją!.
  Te żenujące teksty to ewidentny brak szacunku dla kogoś kto tak jak my jest obywatelem tego kraju i mimo wszystkim, ot zwykłym człowiekiem – mającym, tak jak każdy z Nas prawo do życia, prawo do wyrażania własnych poglądów. Nie ważne jaką reprezentuje opcje polityczną (czy to PiS czy SLD …never mind))chodzi o ludzkie życie …ale jak widać w tym kraju nad Wisłą wszystko co może zaszkodzić jedynie słusznej PartiiOszustów w osiągnięciu celu wymaga nadużycia i chorych komentarzy!!!.

 8. Rozbi 25.09.2011 20:46

  Wygląda na to, że trzeba nienawidzić Macierewicsza, inaczej jest się PiSuarem, katolem, ociemniałym katolem, mocherem i prostakiem.

 9. creek 25.09.2011 20:53

  @ralista
  piszesz racji?, …o jakich racjach mówimy?.
  Czy nie o takich które są dla nas wygodne. Czyj punkt widzenia obieramy?, na czyich racjach oparty?
  @Tomy M
  “Nocna Zmiana” nie jest niczym innym jak dowodem na to, iż być może wtedy zaistniała jedyna szansa zrobienia porządku z ‘elitami;, z przeszłością, z rodzicami UBEKAMI …z tragicznymi skutkami których dziś jesteśmy wszyscy świadkiem.

  Tyle z moje strony ‘dzieciarni! …

 10. mgmg 25.09.2011 21:06

  @6
  Uwielbiam takich gimnazialnych konfabulantów. Bez nich ten portal nie był by sobą. Zaznaczam sobie kolejnego bojownika świeżo po płytach prawdy. hahahaa.

 11. creek 25.09.2011 21:08

  @mgmg
  dziękuje za teksty tak wiele wnoszące do rozmowy …jedynie oświeconych 🙂
  mocno pozdrawiam

 12. creek 25.09.2011 21:33

  @realista
  Dziekuję za rzeczową odpowiedz !
  Ja to doskonale rozumie …
  Bolą mnie jednak komentarze ludzi którzy tak mocno utożsamiają się z barwami pewnych ‘jedynie’ poprawnych partii!!!. Komentarze w których tyle ludzkiej wrogości, życzenia krzywdy. Ot nie akceptuję tej wrogości, zwłaszcza wobec kogoś kto ma inny punkt widzenia. Wiem również, ze Macierewicz to nie obrońca uciskanych, jedyny sprawiedliwy – bynajmniej, daleko mu do tego (choć dla wielu za takiego uchodzi). W tej grze, w której wszyscy tak głośno krzyczą!, nieważne czy w barwach koalicji czy też opozycji, taplają się w tych samych brudach!.
  Z perspektywy prostego obywatela (jak to brzmi:)) chciałbym, idealizując, doczekać sytemu rządów gdzie rzeczywiście liczyć się będzie jakiś większy i lepszy interes, ludzie, człowiek …ale to czysta i dziecinna utopia 🙂

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.