Prezydent Warszawy ma plan pogrążenia dłużników

Opublikowano: 27.05.2012 | Kategorie: Społeczeństwo, Wiadomości z kraju

Liczba wyświetleń: 562

Prezydent Warszawy wydała nowe zarządzenie w sprawie wprowadzenia regulaminu windykacji wobec lokatorów komunalnych. Zarządzenie wprowadza bardzo restrykcyjny sposób egzekwowania należności i nakłada na urzędników obowiązek podjęcia natychmiastowych działań zmierzających do wypowiedzenia umów najmu dłużnikom, którzy są w zwłoce z zapłatą za trzy okresy płatności. Wszelka pomoc Gminy będzie dostępna tylko osobom, które zalegają z czynszem krócej niż trzy miesiące.

Dodatkowo, aby ściągnąć od dłużników możliwie najwięcej pieniędzy, wprowadzono zapis, iż wszystkie spłaty zadłużenia muszą być najpierw zaliczone na odsetki, a dopiero potem na należność główną. W ten sposób, utrudni się najuboższym wyjście z długów – wszystko po to, by jak najszybciej pozbawić ich lokali.

Opracowanie: Yak
Źródło: CIA


TAGI: , ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

8 komentarzy

 1. xc1256 27.05.2012 09:52

  no tak Pani Hajka Grundbaum nie mogła mieć innego pomysłu, lichwa pełną gębą.

 2. ARTUR 27.05.2012 12:39

  Wiecznie nie będzie zdrowa i bogata ,już wielu takich było wcześniej a dziś ich potomkowie mieszkają w kanałach za zasługi rodziców i dziadków.

 3. shuang 27.05.2012 13:51

  @xc1256:
  Ciągle nie mogłem sobie przypomnieć jej rodowego nazwiska, ale dzięki Tobie moja pamięć doznała olśnienia. 🙂 Pewnie jej “duch śnięty” to powiedział (pamiętam jej religijne ekscytacje).
  @ARTUR:
  Mój szanowny kolego, to ich dziadkowie mieszkali w kanałach a oni już z tego właśnie spijają śmietankę. Wniosek: “Tylko kanały, tylko kanały. NWO Ci to umożliwi.”

 4. ARTUR 27.05.2012 18:24

  @shuang.Faktycznie nie oglądasz telewizji bo inaczej widziałbyś jak wszyscy rządzący parę lat wcześniej przechwalali sie z jakich rodów pochodzą ,jak to było na Sejmie Czteroletnim i byłych wschodnich kresach gdy ich dziadowie rządzili .

 5. mhdh 27.05.2012 19:54

  Bufetowa ze stołówki PKS-u szaleje?

 6. shuang 27.05.2012 20:45

  @ARTUR:
  To czym oni się chwalili, chwalą i będą chwalić to ja wiem. Nawet p. Mazowieckiemu jeden z biskupów “wyjmował” genealogię mazowiecką. S. Michalkiewicz mówi krótko o “starych rodzinach” lub “szlachcie jerozolimskiej”.

 7. pasanger8 28.05.2012 01:48

  Mam to w dupie czy ktoś jest wyznania Mojżeszowego czy innego.Ważne jest to co robimy jako ludzie.Jeśli news jest prawdziwy to oczywiście źle świadczy o HGW.Tylko czy jest coś co o niej dobrze świadczy?

 8. maleczka 30.05.2012 21:09

  ja rzadko mam uprzedzenia ale jak widze twarz hani to jakos mi dziwnie ,ze jestem kobieta…

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.