Prawnik o rządach Tuska i Kaczyńskiego

Opublikowano: 26.05.2024 | Kategorie: Audycje, podcasty i vlogi

Liczba wyświetleń: 1478

Doktor prawa Marek Woch ujawnia prawdę o rządach Tuska i Kaczyńskiego.

Źródło: YouTube.com


TAGI:

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

1 wypowiedź

  1. Katarzyna TG 26.05.2024 21:05

    A tymczasem niemiecki minister gospodarki Robert Habeck o przymusowej wymianie gazowych urządzeń grzewczych na pompy ciepła – “to był taki test aby wypròbować ile społeczeństwo jest gotowe unieść dla ochrony klimatu”. Nasza lokalna nadwiślańska delegatura międzynarodówki globalistycznej też nam takie testy urządza, codziennie od wielu lat.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.