Czy globalne ocieplenie to oszustwo?

Opublikowano: 11.06.2024 | Kategorie: Audycje, podcasty i vlogi

Liczba wyświetleń: 1389

Prawda o klimacie może być wielowymiarowa, a złożoność tego zjawiska sprawia, że istnieje wiele perspektyw. Niezaprzeczalnym faktem jest jednak to, że sceptycy teorii o wpływie człowieka na zmiany klimatyczne rzadko mają możliwość wyrażenia swoich poglądów. Dominująca narracja często marginalizuje głosy krytyczne, co utrudnia otwartą i merytoryczną dyskusję na ten temat. W wyniku tego różnorodność opinii nie jest w pełni reprezentowana w debacie publicznej. Dlaczego ktoś może chcieć ukryć prawdę o wpływie człowieka na te zmiany? Dlaczego ukrywa się przed nami prawdziwe dane? Czy rzeczywiście zbliżają się czasy, które mogą postawić pod znakiem zapytania losy naszej cywilizacji?

Źródło: YouTube.com


TAGI:

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.