Poufne dokumenty Pfizera potwierdzają grafen w „szczepionce”

Opublikowano: 04.04.2023 | Kategorie: Wiadomości ze świata, Zdrowie

Liczba wyświetleń: 5543

FDA potwierdza, że tlenek grafenu jest obecny w szczepionce mRNA COVID-19 po tym, jak amerykańska Agencja ds. Żywności i Leków (FDA) została zmuszona do opublikowania poufnych dokumentów Pfizera na polecenie Sądu Federalnego USA.

Pojawiły się dowody, które potwierdzają obecność w szczepionce Pfizera tlenku grafenu – substancji silnie toksycznej i przewodzącej.

„W przypadku P2 S znakowanego TwinStrep, 4 μL oczyszczonego białka w stężeniu 0,5 mg/ml nanoszono na złote siatki oczkowe Quantifoil R1 2/1 3 300 świeżo pokryte tlenkiem grafenu” – czytamy na stronie 7 dokumentu pt. „Structural and Biophysical Characterization of SARS-CoV-2 Spike Glycoprotein (P2 S) as a Vaccine Antigen” („Charakterystyka strukturalna i biofizyczna glikoproteiny kolczastej SARS-CoV-2 (P2S) jako antygen szczepionkowy”).

Opublikowany przez FDA dokument Pfizera w formacie PDF znajdziecie TUTAJ.

Na podstawie: Expose-News.com
Źródło: BabylonianEmpire.wordpress.com


TAGI: , , , ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

8 komentarzy

 1. janpol 04.04.2023 16:11

  CO to za BREDNIE!!!Tak właśnie powstają głupoty, które wciska się durniom a ci w nie wierzą!!! Ten tekst opisuje doświadczenie, w którym laboranci Pfizera dowodzą, że ich mRNA, które ładują do tzw. “szczepionki” (uwaga: sami twierdzą, że eksperymentalnej! Tekst jest datowany grudzień 2020, opisuje doświadczenia wykonane wcześniej) koduje i wymusza na komórkach syntezę białka kolca koronawirusa (nieco zmienionego), które powoduje porównywalną odpowiedz immunologiczną co “prawdziwy koronawirus”). NIC tu nie ma o składzie szczepionki!!! Oczywiście nie wyklucza to, że w składzie tzw. “szczepionki” (a naprawdę leku genetycznego) są substancje nie uwzględnione w oficjalnym i opublikowanym składzie ale TEN TEKST nie jest ŻADNYM na to dowodem.

 2. Admin WM 05.04.2023 07:58

  Wyróżniony na żółto zwrot „graphene oxide” to po polsku „tlenek grafenu”. Tlenek grafenu został wcześniej odkryty w próbkach fiolek po wstrzykniętych preparatach:

  https://wolnemedia.net/w-szczepionkach-znalazlam-grafen-i-stulbie/

  https://wolnemedia.net/znalezli-grafen-we-wszystkich-preparatach/

  https://wolnemedia.net/raport-kryminalistyczny-potwierdza-w-preparatach-jest-grafen/

  https://wolnemedia.net/tlenek-grafenu-w-szczepionkach/

  Skoro w dokumentacji dotyczącej tworzenia „szczepionek na COVID-19” Pfizera znaleziono wzmiankę o „tlenku grafenu”, potwierdza to wcześniejsze odkrycia niezależnych badaczy.

 3. paullenburg 05.04.2023 11:01

  @janpol pominales slowo klucz tego artykulu zdaje sie 🙂

  Inna sprawa ,ze wcale nie musi to oznaczac,ze tlenek grafenu to od razu zabojca itd. . Proby stosowania podejmowane byly juz wczesniej ale sa wciaz zdaje sie na etapie ekseprymentalnym i to jest wlasnie tym wszystkim szokujace.

  Swoja droga ciekaw jestem jak sytuacja rozwinie sie dalej. W swietle tego dokumentu jesli to w 100 procentach prawda, smieszne wydaja sie oswiadczenia rozmaitej masci demagogow itp popluczyn internetowych. Wszystkie obwiescily obecnosc grafenu w jakiejkolwiek formie w szczepionkach jako falsz a tu bum. 🙂

 4. janpol 05.04.2023 11:43

  Tragedia! Widzę, że nie odróżniacie procesu produkcji leku od doświadczeń poprzedzających tę produkcję i charakteryzujących ten lek. Ten tekst opisuje doświadczenie charakteryzujące białko kolca uzyskane doświadczalnie wg mRNA stworzonego przez Pizera a grafen jest TYLKO narzędziem do jego zbadania. NIE MA NIC wspólnego z produkcją szczepionki/leku!!!

 5. Admin WM 05.04.2023 12:27

  No to dlaczego o tym nie napisałeś w pierwszym komentarzu? Zamiast tego pisałeś „co za brednie” okraszone chaotycznym naukowym bełkotem, każąc innym domyślać się, o co ci chodzi. Musisz też wziąć pod uwagę fakt, że ludzie, w tym ja, których nazywasz „durniami”, mają prawo czegoś nie wiedzieć i nie posiadać odpowiedniego wykształcenia, pozwalającego biegle po angielsku czytać medyczną dokumentację i wyciągać poprawne wnioski. Sugeruję więcej życzliwości dla innych, bo ty też nie jesteś alfą i omegą, choć na sprawach badań medycznych być może (tego nie wiem na pewno) się znasz.

 6. paullenburg 05.04.2023 21:21

  Choc przyznam,ze nie kliknalem linku a jedynie spojrzalem na artykul to wciaz (mniej wiecej) mysle podobnie.
  To znaczy czekam cierpliwie na rozwoj wydarzen I nie ufam padluchom z Pfizera ani ich ,,szczepionkom”‘ .. 🙂

 7. pikpok 05.04.2023 22:26
 8. janpol 06.04.2023 04:11

  Nikogo nie chciałem obrażać i przepraszam jeżeli ktoś się poczuł urażony. Myślałem, że wystarczająco przystępnie (ale niezbyt dokładnie) wyjaśniłem sprawę w pierwszym poście.

  Co do zaufania dla bigfarmy i innych ponadnarodowych korporacji pisałem już wielokrotnie i od lat (niepokojące sygnały “dziwnych nacisków” pojawiały się już co najmniej 20 lat temu: np. przy okazji szczepionek na HPV czy “świńską grypę” – to co się dzieje teraz to tylko kontynuacja ale już na wyższym poziomie zastraszania społeczeństw) i zawsze zwracałem uwagę na niepokojące mieszanie się biznesu do polityki i nauki. Ale również zwracałem wielokrotnie uwagę, że bzdurne pseudodyskusje nic tu nie dadzą bowiem tylko odzyskanie demokratycznej kontroli przez społeczeństwo nad władzą polityczną będzie skuteczne.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.