Grafen znaleźli we wszystkich preparatach na COVID-19

Opublikowano: 19.12.2022 | Kategorie: Filmy dokumentalne

Liczba wyświetleń: 3072

Grafen został znaleziony we wszystkich preparatach nazywanych „szczepionkami COVID-19”.

Źródło: BitChute.com


TAGI:

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

2 komentarze

  1. Foxi 20.12.2022 09:53

    Tymczasem żydy sprzedające szczepionki w Izrelu zostały zaciągnięte do sądu i tam w sądzie oznajmiły że umowa z Pfizerem im gdzieś zaginęła. Oni bardzo szukali jej wszędzie, ale nigdzie jej nie ma. Teraz nawet nie są pewni czy umowa była, a jak była to czy była podpisana. Nikt nic nie wie… wszyscy natomiast wiedzą, że szczepionki są przebadane, nieszkodliwe i bezpieczne.

  2. pikpok 20.12.2022 20:58

    Foxi, możesz podać link do tej informacji ?

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.