Plany impeachmentu Bidena

Opublikowano: 11.07.2023 | Kategorie: Polityka, Wiadomości ze świata

Liczba wyświetleń: 2102

W Izbie Reprezentantów pojawiły się plany impeachmentu wobec prezydenta Stanów Zjednoczonych Joego Bidena. Oddalono głosowanie w tej sprawie, ale konserwatywni republikanie zapowiadają, że nie dadzą za wygraną.

Zarzuty wysuwane pod adresem prezydenta USA dotyczą sytuacji na granicy z Meksykiem. Pod koniec maja z artykułami wystąpiła p. Małgorzata Green, zwolenniczka p. Donalda Trumpa, oskarżając prezydenta o narażenie bezpieczeństwa narodowego przez niezabezpieczenie granicy.

Nie spotkało się to z poparciem członków partii i czeka na głosowanie bez konkretnego terminu. Również p. Laurencja Boebert, członkini ultrakonserwatywnego Freedom Caucus, poszła o krok dalej i oparła się na przepisie pozwalającym członkowi Izby Reprezentantów na zwołanie głosowania w ciągu 48 godzin bez dochodzenia i bez dowodów.

Źródło: NCzas.com


TAGI: , ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.