Oszustwo wyborów wewnątrzpartyjnych w USA

Opublikowano: 17.09.2016 | Kategorie: Polityka, Wiadomości ze świata

Liczba wyświetleń: 781

Analityk ds. badań nad współczesną Ameryką, doktor historii David Kerans, w ekskluzywnym wywiadzie dla “Sputnika Armenia” opowiedział o swoim udziale w kampanii wyborczej i o elektronicznym fałszowaniu wyborów na korzyść Clinton.

Doktor Kerans przyjechał do Armenii z powodów osobistych. Jest zafascynowany grą w szachy i chce stworzyć szlaki turystyczne po Południowym Kaukazie dla zawodowców i amatorów tej gry. Rozmowa o partiach szachowych zmieniła się jednak w wyznanie o wewnątrzpartyjnych wyborach kandydata z ramienia Demokratów. Kerans jest zwolennikiem Sandersa, którego w skandaliczny sposób prześcignęła Hilary Clinton.

Jedynym kandydatem na prezydenta Stanów Zjednoczonych, który nie zwrócił się do sponsorów, był Bernie Sanders. Był zależny wyłącznie od sympatii zwykłych wyborców.

Ale Sanders odpadł z gry, zdobywając w głosowaniu 45% głosów, a wyniki wyborów znacznie różniły się od danych exit poll. Eksperci stwierdzili, że w punktach wyborczych o największej frekwencji różnice rosły w dużym tempie i mocno różniły się od otrzymanych wcześniej cyfr. „Mowa o elektronicznym fałszowaniu przez hakerów wyników głosowania w poszczególnych stanach i właśnie w tych punktach wyborczych,gdzie maszyny nie są w żaden sposób kontrolowane, gdzie nie ma papierków” – podkreślił ekspert.

Według jego słów, w poszczególnych stanach doszło do fałszerstw 10% głosów na korzyść Clinton. Nie można twierdzić, że to ona otwarcie kierowała tym procesem. Najwyraźniej maszyny zostały zaprogramowane tak, aby za każdy głos Sandersa, np. 0,8 dostawało się jemu, a 1,2 Hillary Clinton. Stąd takie dziwne i absurdalne cyfry: 57 111, 007.

Zwolennicy Sandersa stwierdzili, że oprogramowanie i sprzęt elektroniczny, który wykorzystywano na wyborach, nie są poddawane oglądowi ze strony organów władzy. Sprzęt jest w pełni kontrolowany przez prywatne struktury, które zapewniają oprogramowanie. Taka sytuacja jest wszędzie, poza jednym stanem – Oklahomą. Tylko tam władze zachowały prawo sprawdzania oprogramowania. I właśnie tam Sanders odniósł przeważające zwycięstwo.

Zdaniem Keransa, wyniki wyborów w USA są cynicznie fałszowane, partie są w pełni uzależnione od swoich sponsorów, a walka z tym jest nierealna. Podczas procesu wyborczego tego cyklu odkryto, że media miały umowę z demokratyczną elitą. “WikiLeaks” opublikował ogromną ilość dokumentów o ich kontaktach z wiodącymi mediami, którym należało pokazać Sandersa w jak najgorszym świetle i ukryć problemy Clinton.

Źródło: pl.SputnikNews.com


TAGI: , ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.