Najbardziej tajemnicze obrazy i zdjęcia w historii

Opublikowano: 06.04.2015 | Kategorie: Paranauka, Publicystyka

Liczba wyświetleń: 1803

Dziwne zjawiska, tajemnicze obiekty na starych obrazach, postacie pojawiające się na zdjęciach nie wiadomo skąd i nie wiadomo jak. Po świecie krąży wiele fotografii i obrazów, które po dziś dzień budzą kontrowersje, dając do myślenia pasjonatom teorii spiskowych. Poniżej kilka z nich.

W Bayerische Nationalmuseum mieszczącym się w Monachium znajduje się dzieło noszące tytuł “Triumf lata”, powstało ono w 1538 roku. Na górze zobaczyć można kształ, który do złudzenia przypomina latający spodek.

Rodzina Cooperów kupiła w połowie lat 1950. stary dom w Teksasie. Podczas pierwszego wieczoru ojciec rodziny zrobił zdjęcie swoim synom ich babci oraz swojej żonie. Wszystko było jak najbardziej w porządku do czasu aż zdjęcie zostało wywołane. Wówczas okazało się, że na fotografii widać coś jeszcze – zwisające z sufitu ciało. Skąd się tam wzięło? Tego nie wie nikt. Zdaniem blogera ze strony hoaxes.org zdjęcie najprawdopodobniej zostało sfałszowane w programie do obróbki zdjęć, a do tego sama historia została dopowiedziana później.

Czterech przyjaciół, ale za dużo dłoni? Dzieci zarzekają się, że było ich tylko 4, skąd więc dodatkowa ręka?

Powyższe zdjęcie zostało zrobione w 1941 roku w Gold Bridge w Kanadzie, ale widać na nim młodego człowieka ubranego zupełnie współcześnie: ma okulary przeciwsłoneczne, koszulkę z nadrukiem, który w tamtych czasach był niewykonalny.

Jeden z wielu obrazów, na których widzimy UFO – to Madonna z San Giovannino, malowidło z końca XV wieku, wystawiane we Florencji. Nad Marią widać tajemniczy, latający obiekt. Czyżby renesansowe UFO?

Zdjęcie zrobił Jim Templeton fotografując swoją córkę. Jakie było jego zaskoczenie gdy wywoławszy film w tle pokazała się sylwetka “astronauty”. Nikt nie wie skąd się tam wziął ani kim on był. Zdaniem ekspertów firmy Kodak, zdjęcie nie zostało w żaden sposób modyfikowane.

Powyższe zdjęcie pochodzi z misji Apollo 17, ostatniej która rzekomo wylądowała na Księżycu. NASA nigdy nie potwierdziła jego wiarygodności.

Autorstwo: Victor Orwellsky
Źródło: Kod Władzy


TAGI: ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

2 komentarze

  1. loc 06.04.2015 15:40

    Zdjęcia łatwo przerobić szczególnie gdy są w postaci cyfrowej, albo nawet przypadkowo “połączyć” z innymi na etapie wywoływania kliszy. Obrazy raczej trudno sfałszować tak aby nikt tego nie odkrył, a przynajmniej tak mi się wydaje 🙂

    Co do 4 zdjęcia przypomniała mi się opowieść kolegi. Jego ojciec będąc na spacerze z psem w lesie spotkał dżentelmena. Ubranego w garnitur, z laską, melonikiem – generalnie człowiek wyglądał jak z 41′, a nie 2000 roku. Gość ów zapytał o drogę, porozmawiali chwilę i poszedł dalej. Ojca mego kolegi najbardziej zastanowiło zachowanie psa. Otóż psy (jak i konie) nie boją się, ale w tym wypadku, na widok tej postaci zwierzak tak się wystraszył, że cały czas chował się za nogami właściciela…

  2. Qbkinss 06.04.2015 18:17

    To to nic, ja spotkałem w lesie 3ech pijanych w sztok sowieckich soldatów z lat 60 w pełnym rynsztunku, ale bez broni, twierdzili że pepesze przepili, porozumiewali się w jakimś dziwnym języku, przypominającym polski połączony z czeskim z nieznaną naleciałością przy tym jak przystało na prawdziwych żołnierzy, posługiwali się również wojskową gestykulacją, częstowali mnie spirytusem w zamian za papierosy, podejrzewam że to byli prawdziwi podróżnicy w czasie, albo to ja niechcący wszedłem w tunel czasoprzestrzenny, muszę dodać że po tym spotkaniu 2 dni słabo się czułem, podróż w czasie mocno mnie zmęczyła, stwierdzam jednoznacznie że człowiek po zakrzywieniu czasu musi uzupełniać potem płyny przez długi czas. 😉
    Znam kilku ludzi, którzy mieli podobne lub jeszcze bardziej nieprawdopodobne przygody, na Podlasiu dosyć dużo ludzi ma styczność ze zjawiskami paranormalnymi, a z moich oficjalnych badań wynika, że najczęściej paranormalne zdarzenia mają miejsce w weekendy, najczęściej późnymi wieczorami albo bardzo późno w nocy. 😉

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.