Nagrodzono wegański burger o smaku ludzkiego mięsa

Opublikowano: 04.07.2022 | Kategorie: Gospodarka, Społeczeństwo, Wiadomości ze świata

Liczba wyświetleń: 1524

Pomimo pozornie niesamowitego podobieństwa do ludzkiego ciała, rzecznik zapewnia, że ​​„żaden człowiek nie został ranny podczas opracowywania tego produktu”.

Szwedzka marka żywności roślinnej Oumph! stworzyła niezwykłego burgera o smaku ludzkiego mięsa, który w zeszłym tygodniu zdobył nagrodę Silver Brand Experience i Activation Lion na Festiwalu Kreatywności Cannes Lions. Rzecznik powiedział, że zrobiono wszystko, aby upewnić się, że produkt jest jak najbardziej realistyczny. Wytworzono go z soi, grzybów i białka pszenicy, a także tłuszczy roślinnych i „tajemniczej mieszanki przypraw”. Pomimo pozornie niesamowitego podobieństwa do ludzkiego ciała, rzecznik zapewnia, że ​​„żaden człowiek nie został ranny podczas opracowywania tego produktu”.

Henrik Åkerman, globalny lider marki, powiedział: „Naszą misją jest zmiana sposobu odżywiania się. Jako mała marka musimy być odważni i gotowi przesuwać pewne granice, aby dokonać przełomu”.

Z kolei szef kuchni Anders Linden oznajmił: „Opracowaliśmy tego burgera w krótkim czasie, gdy tylko dowiedzieliśmy się, jakiego smaku i konsystencji szukamy”.

Już od dłuższego czasu media i celebryci promują kanibalizm. We Francji istnieje restauracja, w której legalnie można spożyć ludzkie mięso. Każdy Francuz może podpisać specjalny dokument, upoważniający właścicieli restauracji do użycia jego ciała po śmierci w celu konsumpcji.

Jeżeli myślałeś, że świat stoi na głowie, to się myliłeś. Świat już nie ma głowy. Odciął ją sobie, by mu nie ciążyła.

Autorstwo: Michał Waligóra
Na podstawie: NYPost.com
Źródło: MediaNarodowe.com

15

TAGI: , , ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

2 komentarze

  1. Admin WM 05.07.2022 07:06

    Ciekawe, skąd wiedzieli jak smakuje ludzkie mięso?

  2. matimozg 05.07.2022 17:53

    Nawet bardziej zszokowała mnie informacja z przed ostatniego akapitu o tej restauracji we Francji.
    Poważnie?
    Człowiek żyje w miarę normalnie, potem wchodzi na wolne media i łapię się za głowę.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.