Naga sesja zdjęciowa ostrzega przed GMO

Opublikowano: 29.01.2018 | Kategorie: Ekologia i przyroda, Wiadomości ze świata

Liczba wyświetleń: 13

Zdrową żywność można promować na różne sposoby. Cel zawsze ten sam, dotrzeć do jak największej liczby odbiorców i przekazać im informację o różnicach zachodzących po między żywnością wytworzoną w procesie naturalnym, a żywnością wytworzoną dosłownie w laboratoriach największych koncernów świata. Innymi słowy to, co naturalne jest o niebo lepsze od GMO czy tego typu tworów, które w coraz większym stopniu zalewają nasz rynek.

Kilka tygodni temu internet został dosłownie zatopiony przez zdjęcia prezentujące nagie kobiety pochłonięte światem rolnictwa. Twórca pomysłu Ben Brooksby początkowo uważał, że jest to coś bezczelnego, nieodpowiedniego, jednak ku jego zdziwieniu obrazy zaczęły przyciągać początkowo tysiące osób a już po kilku dniach setki tysięcy. Jak mówi Ben, tego typu działalność potrafi wywołać uśmiech na twarzy, a on ma zamiar skorzystać z mocy internetu, aby po przez tego typu akcję promować zdrową żywność.

“Wkrótce zdałem sobie sprawę, że ludzie zwracają uwagę na te obrazy, co dało mi okazję do kolejnego podjęcia problematyki wynikającej ze spożywania produktów GMO oraz do nauczenia konsumenta o zdrowym jedzeniu. Od dłuższego czasu rośnie rozdźwięk między ludźmi, którzy uprawiają zdrową żywność a tymi, którzy promują wszystko to, co sztuczne. Chcę skrócić tę lukę, wykorzystując media społecznościowe jako platformę. Każdego dnia chodzimy, biegamy za czymś, ale ludzie tak naprawdę nie zatrzymują się i nie zastanawiają się, skąd naprawdę pochodzi ich jedzenie. Niektórzy nawet nie wiedzą, że mleko pochodzi od krowy, a kawa pochodzi z rośliny. Spotkałem się z opiniami mówiącymi, iż kawa oraz mleko to produkty w pełni stworzone przez człowieka i koniec kropka.”

“Zdjęcia nagich kobiet uprawiających rolnictwo posłużą do zmiany wielu utartych opinii na temat rolnictwa, opinii często błędnych i wypaczonych. Chcę to zmienić, przyciągając uwagę ludzi za pomocą naszych obrazów, aby dalej poszerzali swoją wiedzę i dowiedzieli się, co rolnicy robią najlepiej, kto tak naprawdę produkuje żywność dla Ciebie, Twojej rodziny i świata. Oczywiście wiemy, że trudno o tym mówić, ale wszyscy musimy się nauczyć, że czasem jest w porządku, nie być w porządku i że powinniśmy rozmawiać ze sobą o naszych problemach i stresie” – uważa Ben Brooksby.

Oprócz wyjaśnienia, skąd pochodzi jedzenie, jakie są naturalne procesy jego wytwarzania Ben Brooksby chciał także podkreślić kwestię chorób psychicznych związanych z niezdrowym odżywianiem, chorób, które już za kilkanaście lat zostaną okrzyknięte cywilizacyjnymi, podobnie jak obecnie depresja czy cukrzyca. Należy także pamiętać, że obecnie choroby te często nie są diagnozowane, co oznacza, że wskaźniki samobójstw (to także potwierdzają liczne prace naukowe) są wyższe u osób regularnie korzystających z produktów GMO.

Autorstwo: Zespół “Globalnego Archiwum”
Źródło: Globalne-Archiwum.pl

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars Zostań pierwszą osobą, która oceni ten wpis!
Loading...

TAGI: , ,

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

1
Dodaj komentarz

Chcesz skomentować? Zaloguj się!
  Subskrybuj  
najnowszy najstarszy
Powiadom o
Vici
Użytkownik
Vici

Mi taki rodzaj protestu bardzo przypadł do gustu i popieram go całym sercem. Uważam że takiego typy protesty powinny być coraz częstsze na każdym skrzyżowaniu dróg wiejskich i polnych.

Potrzebujemy Twojej pomocy!

 
Wyczerpują się środki na działalność Naszego Portalu. W tym miesiącu pomoc finansowa zmalała i istnieje zagrożenie zbiórki na działalność w sierpniu. Dlatego prosimy wszystkich dobrych i szczodrych ludzi, dla których los Naszego Portalu nie jest obojętny, ponieważ go cenią za kulturę słowa oraz wzbogacenie ich wiedzy i życia, o pomoc w szczęśliwym ukończeniu zbiórki na działalność nadchodzącym miesiącu. Aby zapewnić Naszemu Portalowi stabilność w przyszłości, zachęcamy również do dołączania do elitarnej, stałej grupy wspierających. Zostań naszym sponsorem! Nie pozwól aby portal „Wolne Media” zawiesił działalność! Ważny jest każdy grosik! Czy nam pomożesz?

Nasze konto bankowe TUTAJ – Konto PayPala TUTAJ