Nadciągają wielkie transporty zboża

Opublikowano: 29.11.2023 | Kategorie: Audycje, podcasty i vlogi

Liczba wyświetleń: 2078

Strajk rolników w miejscowości Medyka na granicy polsko-ukraińskiej w województwie podkarpackim przyjął charakter ciągły od poniedziałku. Mimo upływu czasu, uczestnicy protestu nadal oczekują na jakąkolwiek reakcję ze strony władz. Istnieje również groźba zaostrzenia akcji, zwłaszcza w przypadku powtarzania się nieprzychylnych komentarzy ze strony ukraińskiej.

Źródło: YouTube.com


TAGI:

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

4 komentarze

 1. rici 29.11.2023 12:53

  Strasznie slabe toto.
  Zastanawiam sie czy facet nie jest wykastrowany.
  Propaganda, moze nie taka straszna jak obecnie rzadzacych, ale w stylu PRL-u.

 2. akami 29.11.2023 17:43

  Po pierwsze. Nie ma polskiego rządu. To co jest obecnie to reprezentacja różnych interesów różnych pasoszydowskich łbów. Oni sa polskojezyczni, jednak nie mają Polski w sercu i tradycji. I dlatego jest im wszystko jedno. Kto da więcej. I robią interesy, zamykają polskie firmy, aby importowac na swoje słupy. Los polskiego rolnika jest im obojetny. Jest to w zasadzie rodzaj szydowskiego nowotworu jaki toczy nie tylko Polske. Gdzie sie pojawia wyniszcza naturalna tkankę gospodarcza, a nastepnie sam się degeneruje. Aby przezyć robi przerzuty. Z gospodarki na gospodarkę. I sprzyja mu stan zapalny. Dlatego mile widziane sa dodatkowo konflikty zbrojne.

 3. Denisrozrabiaka 29.11.2023 19:30

  “uczestnicy protestu nadal oczekują na jakąkolwiek reakcję ze strony władz” – kiedy się dostaje pensje w Polsce? – to wtedy niech podejdą pod sejm – będzie reakcja – radość, zadowolenie, błogość – wśród 460 wybrańców

 4. Katana 30.11.2023 15:20

  Tak właśnie jak akami pisze jest… Na ogół.
  Paradoksalnie to ci, którzy patrzą dalekosiężnie przetrwają.
  Judasze sami się zabijają.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.