Muzułmanie, głosujcie we Włoszech na lewicę!

Opublikowano: 03.03.2018 | Kategorie: Polityka, Społeczeństwo, Wiadomości ze świata, Wierzenia

Liczba wyświetleń: 440

Już za kilka dni we Włoszech odbędą się wybory parlamentarne. Będzie to między innymi starcie zwolenników i przeciwników islamizacji, zwanej dla niepoznaki “imigracją”, a także zwolenników i przeciwników Unii Europejskiej. Tymczasem silna i dobrze zorganizowana społeczność muzułmańska próbuje wpłynąć na wynik wyborów, aby zwycięstwo odniosła frakcja proimigrancka.

Włoskie media podają, że meczet w miejscowości Segrate w prowincji Mediolan opublikował biuletyn wzywający wszystkich wiernych do oddawania głosów na partie, które sprzyjają migracji i chcą zapewnić włoskie obywatelstwo dla nowo narodzonych dzieci na zasadzie Ius soli, czyli bez względu na obywatelstwo rodziców. Artykuł na łamach muzułmańskiego magazynu “Il Messaggero dell’Islam” przekonuje, aby wyznawcy islamu koniecznie poszli do urn. Zaznaczono w nim, że “muzułmanie nie mogą stracić nadchodzącej politycznej okazji, którą Allah daje do ich dyspozycji w celu utrwalenia ich obecności na tym terytorium”.

W wyborach parlamentarnych, które odbędą się już 4 marca wezmą udział partie lewicowe sprzyjające masowej nielegalnej imigracji, oraz te, które chcą rozpocząć masowe deportacje. Koalicja trzech partii – Ligi Północnej, Forza Italia i Bracia Włosi – Sojusz Narodowy, zapowiadała wydalenie z kraju setki tysięcy imigrantów, którzy przebywają na terenie państwa choć ich wnioski o azyl zostały odrzucone.

Jak doskonale widzimy na przykładzie Włoch, muzułmanie osiedlili się, stworzyli dobrze zorganizowaną społeczność i wpływają na przebieg wyborów. Oczywiście robią to całkiem legalnie, gdyż kilka milionów muzułmanów posiada czynne prawo wyborcze – rząd uznaje ich za pełnoprawnych Włochów. Gdy weźmiemy pod uwagę dziurę demograficzną oraz wysoką płodność dojdziemy do wniosku, że za kilka dekad wyznawcy islamu, również legalnie, będą mogli zagłosować np. za szariatem – zgodnie z zasadami demokracji.

Autorstwo: John Moll
Na podstawie: CentroIslamico.it
Źródło: ZmianyNaZiemi.pl


TAGI: , , , ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.