Marsz Miliona Masek

Opublikowano: 07.11.2014 | Kategorie: Społeczeństwo, Wiadomości ze świata

Liczba wyświetleń: 714

Podobnie jak w zeszłym roku, 5 listopada odbyły się masowe protesty w wielu krajach świata. Ludzie wychodzili na ulicę z charakterystycznymi maskami Guy’a Fawkersa, domagając się sprawiedliwości i wolności słowa oraz sprzeciwiając się korupcji i szpiegowaniu społeczeństw.

Według szacunków, protesty miały miejsce w ponad 400 miastach na całym świecie, między innymi w Wielkiej Brytanii, w Stanach Zjednoczonych, w Chinach, w Niemczech oraz we Włoszech. W wielu miejscach demonstracje miały charakter pokojowy ale przykładowo w Londynie i w Waszyngtonie doszło do starć z policją, która zatrzymała w sumie kilkanaście osób.

Jeden z członków ruchu Anonymous powiedział dla telewizji Russia Today, że internet daje wolność słowa oraz siłę, która pozwala obalać reżimy. Tego z kolei boją się władze, dlatego wszyscy ludzie są szpiegowani niemal na każdym kroku. Dodał również, że ruch, który nie posiada żadnych liderów ponieważ wszyscy są sobie równi, chce aby rządy zostawiły ludzi w spokoju.

Autor: John Moll
Źródło: Zmiany na Ziemi


TAGI: , , ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

3 komentarze

 1. W.W. 07.11.2014 11:52

  A u nas igrzyska dla ciemnego ludu – odwołanie p. Sikorskiego.
  Po co nam jakaś tam wolność, komu to potrzebne?

 2. pablitto 07.11.2014 16:06

  “Wolność, po co wam wolność?
  macie przecież do pracy autobusy…”

 3. elmo205 09.11.2014 09:52

  do wolności długa droga, prawdopodobnie nie do przejścia, najlepszym przykładem inwigilacji i ludzkiej głupoty facebook, taka dzisiaj demokracja.
  Wielu nie rozumie nawet skąd pewnego rodzaju ustawy
  podpowiem, HAARP rządzi i nie spodziewajcie się innych uchwał jak tylko tych, które yankesom pasują a, że wam się żyje źle, o to nikt nie zadba, słyszeliście Donalda- “Najlepiej się nie odzywać”

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.