Jak Żydzi wykiwali nas w USA z ustawą 447

Opublikowano: 27.07.2019 | Kategorie: Prawo, Warto przeczytać, Wiadomości ze świata

Liczba wyświetleń: 1254

Kolejny raz naród polski został wykiwany. Tym razem nie przez Żydów rodzin bankowych, którzy przez kredyty zarządzają polską gospodarką. Teraz wykiwali nas aszkenazyjscy żydzi, zamieszkujący ziemie palestyńskie, czyli żydowski Izrael. Pani mecenas Maria Szonert-Binienda dokładnie to wyjaśnia w materiale wideo.

Jak pisał Norman Finkelstein w książce „Przedsiębiorstwo Holocaust”, żydzi robią miliardowy interes na Holocauście. Dzieje się to w sposób bezprawny. Zbudowali grupę ludzi, którzy doją pieniądze od wielu narodów. Teraz wzięli się za Polskę, naród, który najbardziej ucierpiał w czasie II wojny światowej. Uważają, że wszystkie posiadłości, które przed wojną były żydowskie, należą się organizacji żydowskiej, jakieś grupie interesów.

Nie biorą w ogóle pod uwagę faktu, że ci Żydzi byli obywatelami Polski. Izrael żydowski powstał dopiero w 1948 roku. Polscy Żydzi podlegali polskiemu prawu. Wszyscy spadkobiercy zgodnie z prawem polskim dostali już odszkodowania.

Jednak im zawsze jest mało, dlatego postanowili zaprzęgnąć do pracy swoich żydowskich kongresmenów w USA. Wymyślili dwie ustawy w sprawie bezprawnych roszczeń, czyli rekompensat za nieruchomości polskich żydów, którzy nie pozostawili spadkobierców.

Pierwsza nazywała się 447 i przeznaczona była do przegłosowania w Izbie Reprezentantów. Druga nazywała się HR 1226 i przeznaczona była do przegłosowania w Senacie. Po co aż dwie ustawy? Jedną przeznaczyli na pożarcie, po to, aby przegłosowana była druga.

W Senacie nie udało się, ale dokonali legalnego przekrętu w Izbie Reprezentantów. W jaki sposób? W Izbie Reprezentantów jest 460 członków, aby przegłosować ustawę potrzebnych było około 230 członków. Ile było na sali? 40 członków. Mało tego, lobbujących za tą ustawą było tylko… 3 członków.

Głosowanie miało odbyć się o godzinie 18:30, bez zapowiedzi przeprowadzono je jednak około godziny 16:30. Głosowano za pomocą tzw „voice vote”. Jest to sposób głosowania, który nie wymaga rejestracji głosów.

Jednak wszystko odbyło się zgodnie z prawem, bo kworum jest zawsze, chyba, że ktoś wyrazi sprzeciw. Okazało się, że żaden z 40 członków nie zorientował się, że na sali brakuje około 190 członków, aby była wymagana ilość osób.

Zobacz, jakie podłe zasady mają w USA. Teoretycznie kilka osób może przegłosować daną ustawę, bo nikt z będących na sali nie wyrazi sprzeciwu, że jest za małe kworum. W taki sposób strzyże się Amerykanów. Tak się produkuje ustawy na zamówienie w USA…

Jeżeli myślisz, że w Polsce są przekręty w sejmie, to zobacz co dzieje się w Stanach.

Autorstwo: Robert Brzoza
Źródło: RobertBrzoza.pl


TAGI: , , , , , , ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

8 komentarzy

 1. emigrant001 10.05.2018 17:37

  Polskim błędem jest niedocenianie siły ignorancji wybranych “przywódców”. Przeważnie są dwie interpretacje szkodliwych działań polityków; albo jest idiotą albo zdrajcą. Jeśli potrafi w TV godzinami opowiadać pełnymi zdaniami to idiotą chyba nie jest, więc kim?

 2. kozik 10.05.2018 18:14

  Polskojęzyczna wspólnota rozbójnicza może się przeliczyć w liczeniu na uległość Narodu Polskiego! Wg wikileaks działania polskojęzycznych polityków w tej sprawie miały charakter ponadpartyjny i długofalowy, a to zaczyna śmierdzieć zdradą stanu.

 3. cacor 10.05.2018 21:56

  @Atos,
  Polaków jest więcej niż 40 tysięcy, ale nie wszyscy Polacy znają i czytają Wolnemedia.

 4. zenekis 10.05.2018 23:37

  Nawet ja wiedziałem, że podpisy nic nie dadzą. Ta ustawa jest zła, ale może potrzeba nam takiego kopa w tyłek żebysmy sie obudzili. Mój jeden głos nic nie zmieni ale tysiące przebudzonych po tym co sie ostatnio dzieje jest warte więcej niż ta jedna wygrana bitwa o 447. Przed nami wojna i kolejne bitwy. Dzisiaj jest nas więcej wkuwionych niż pół roku temu. Dzisiaj musimy odzyskać kraj i oczyścić go z g….
  Sory za język ale i tak sie hamowałem

 5. george 11.05.2018 02:20

  Jest tylko jeden sposób żeby zlikwidować tą całą patologie poprzez odebranie pasożytowi pożywienia czyli pieniędzy. Trzeba zorganizować strajk generalny pod hasłem “ŻĄDAMY JEDNEGO 10% PODATKU”, likwidacji VAT, ZUS, akcyz i całej reszty złodziejskich opłat.

 6. adambiernacki 11.05.2018 02:28

  W Polsce mieszka ok 30% Polaków 40% to ludność polskojęzyczna w tym chorobliwie bierne czarnuchy jałmużnieńskie i jakieś 30% elementu niepewnego i wrogiego (oczywiście doszli Ukraińcy i inni). Niestety dodatkowy ogromny procent Polaków mieszka za granicą na stałe. Dobrze by było wydobyć z tych 40 % schowane i imitujące wadżajnę jądra i dać zimny okład na porno usteczka glonojada ekranu telewizyjnego. Brak elementarnej rzeczywistej wiedzy i gustu można korygować u nich później najgorsze jest to wnętrostwo koszmarne.

  Broń dla Polaków!

  A poza tym uważam, że Unia Europejska musi być zniszczona 🙂

 7. Fenix 11.05.2018 07:37

  A kto pisze ustawy ? To ci, których wybierają matoły! Tak tez mogą sobie tyłek podetrzeć swoją ustawą, nie naszą Polacy , bo nas Polacy to nie dotyczy. USA z Izraelem bomby puszczą na Polskę ,to będzie także ich zagłada. Bez strachu bracia Polacy , ich ustawa jest bezprawna , o tym mówię Ja suweren, i suwerenny Naród Polski !

 8. Fenix 11.05.2018 09:33

  Moja wolność i twoja wolność, zaczyna się od wolności Ja , bytem ,wolnym, nieograniczonym , suwerennym w życiu .

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.