Hindusi zalewają polski rynek pracy

Opublikowano: 03.09.2018 | Kategorie: Gospodarka, Wiadomości z kraju

Liczba wyświetleń: 744

Polski konsulat w Delhi nie nadąża z rozpatrywaniem wniosków o wizy pracownicze dla imigrantów z Indii, ponieważ w kolejce ma czekać blisko 30 tysięcy Hindusów chcących przenieść się do naszego kraju. Najczęściej do Polski chcą ich ściągać przedsiębiorcy z branży budowlanej oraz zakładów przemysłowych i przetwórczych, natomiast Azjaci już pracujący nad Wisłą mają przekonywać do przyjazdu swoje rodziny.

O szturmie Hindusów na polski rynek pracy pisze portal Money.pl, powołując się na słowa przedstawiciela firmy zajmującej się poszukiwaniem zagranicznych pracowników dla polskich firm. Twierdzi on, że Konsulat Rzeczypospolitej Polskiej w Delhi nie nadąża z rozpatrywaniem wniosków o wizy dla mieszkańców Indii, ponieważ na przyjazd do naszego kraju czeka obecnie blisko 30 tysięcy osób. Placówka odbiera przy tym dziennie dwadzieścia telefonów z prośbą o informacje na temat możliwości zatrudnienia w Polsce.

Najczęściej polscy przedsiębiorcy zgłaszają zapotrzebowanie na budowlańców, spawaczy, szwaczki oraz pracowników do zakładów produkcyjnych i przetwórczych. Mają oni być atrakcyjni dla pracodawców, ponieważ znają język angielski i w porównaniu do Ukraińców rzekomo nie piją alkoholu. Ponadto Polska ma być już jedynie przystankiem dla pracowników ze wschodu, którzy coraz częściej wyjeżdżają do Niemiec.

Z artykułu zamieszonego na wspomnianym portalu wynika dodatkowo, że Azjaci polecają swoim rodakom pracę w naszym kraju, dlatego coraz częściej do Polski przyjeżdżają także rodziny Hindusów, Nepalczyków czy Bengalczyków.

Na podstawie: Money.pl
Źródło: Autonom.pl

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars Zostań pierwszą osobą, która oceni ten wpis!
Loading...

TAGI: , ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

8
Dodaj komentarz

Chcesz skomentować? Zaloguj się!
  Subskrybuj  
najnowszy najstarszy
Powiadom o
tojazenn
Użytkownik
tojazenn

Hindusi nie pija alkoholu?! HAHAHA

Doja jakby to bylo mleko – wiem bo sam z nimi pije :-)

Dandi1981
Użytkownik
Dandi1981

Szturm Hindusów gdzie w ich kraju jest 900 mln a przyjeżdża 30 tys atrakcyjni bo z angielskiej koloni, a polski w Polsce nie potrzebny a to ze robią za miskę ryżu tez nieatrakcyjne.

kopydlok
Użytkownik
kopydlok

Polska powoli staje się ściekiem, gdzie spływają wszystkie brudy tego świata.

tojazenn
Użytkownik
tojazenn

Powinnismy pozamukac granice. Ukrainca tez ustawic limity do 1 miliona wlacznie z dziecmi i zonami. I kazdy za rejestracje w urzedzie pracy musi zaplacic 1000zl. Niech placa za prace urzednikow a nie z naszych podatkow idzie na nich.

MasaKalambura
Użytkownik
MasaKalambura

Zbudujmy mur żelbetonowy na 3m gruby i 15 wysoki, wzmocniony zasiekami z drutu żyletkowego i kolczastego pod wysokim napięciem, z dodatkowym szerokim na kilometr pasem min, rowów wypełnionych chemikaliami trującymi i zasieków by bronić Rzeczypospolitej przed imigrantami; tak, jak przed Polakami zalewającymi świat, ten się był bronił.

MasaKalambura
Użytkownik
MasaKalambura

Zatem trzeba dodatkowo gniazda ckmów co trzy kilometry, i baterie rakiet dla ochrony nieba, by tych szubrawców na dobrostan rodaków czychajacych jeszcze w powietrzu ścinać. A tych co są w Polsce do obozów.

emigrant001
Użytkownik
emigrant001

Innowacja jest taka, że Polak aby poczuć się imigrantem nie musi już nigdzie wyjeżdżać. Wystarczy, że wyjdzie z domu. Pytanie co takiego Hindusi widzą w Polsce i dlaczego dla polskich pracodawców tak ważny jest angielski? a nie np polski?

polach
Użytkownik
polach

:) rozwala mnie wasze poczucie humoru:) rakiety, ckmy, zasieki haha a nawet obozy… ja nie ma nic przeciwko emigrantom dopóki zachowują się jak goście i nie chcą swym gospodarzom nic narzucać, oraz dopóki ich napływ jest kontrolowany.
Także wole hindusów niż Izraelczyków z kupionymi polskimi paszportami…
Mają szanować nasze prawa albo won z Polski!Oczywiście wolałbym aby Polacy z zagranicy wrócili, lecz dopóki pasożyty/okupanci będą tu siedzieć to niema dokąd taki Polak wracać musiałby postradać zmysły…