Furia tłumu po zakłóceniu minuty ciszy

Opublikowano: 12.11.2019 | Kategorie: Prawo, Wiadomości ze świata

Liczba wyświetleń: 478

Mężczyzna został aresztowany przez policję w Eccles w Wielkiej Brytanii, po tym jak zakłócił obchody Remembrance Day. Mężczyzna odpalił fajerwerki podczas minuty ciszy w hołdzie poległym w wojnach żołnierzom. Rozzłoszczony tłum usiłował rozprawić się z 38-latkiem, na szczęście w porę interweniowały służby.

W uroczystościach wzięło udział kilkaset osób, w tym weterani. Podobnie jak w całym kraju, równo o godzinie 11:00 czasu brytyjskiego, zapadła cisza i właśnie wtedy rozległ się huk a na niebie pojawiły się fajerwerki. Wystrzelił je mieszkaniec Eccles, który siedział na parapecie nieczynnego baru znajdującego się po przeciwnej stronie ulicy, przy której trwały uroczystości.

Wściekli weterani otoczyli budynek, kilka osób próbowało wyważyć drzwi, inni wdrapywali się po parapetach na pierwsze piętro, pozostali krzyczeli „Wynieście go”. Na miejscu pojawił się funkcjonariusz policji, który usiłował powstrzymać rozwścieczony tłum wzywając w tym samym czasie posiłki.

Prowodyr zamieszania zniknął z okna a po chwili pojawił się w nim inny mężczyzna, który pluł na tłum zgromadzony na dole. Po jakimś czasie, na miejsce dotarły radiowozy policji, 38-latka zakuto w kajdanki i wyprowadzono tylnym wyjściem. Mężczyzna został aresztowany pod zarzutem zakłócania porządku publicznego.

Na podstawie: The Sky News
Źródło: Cooltura24.co.uk


TAGI: ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.