Ebola – kłamstwa kupione przez media

Opublikowano: 26.02.2016 | Kategorie: Media, Wiadomości ze świata, Zdrowie

Liczba wyświetleń: 12

Czy przypominacie sobie, jakim strachem karmiły media ludzi na całym świecie, pokazując im chorych i nawet umierających na ebolę? Kto by nie współczuł takim ludziom, prawda? A co by było gdyby ten sam przerażony telewidz, który nakręcił się strachem przed groźną chorobą, dowiedział się, że to tylko aktorzy ze slumsów, którzy dostali pieniądze za te swoje jęczenia i turlanie się po ziemi? Sami zobaczcie…

Tak właśnie powstają wielkie epidemie! Media stają się wtedy areną cyrkową, gdzie odbywa się wielkie światowe przedstawienie przyciągające przed ekrany rzesze wystraszonych ludzi. A w dalszej kolejności zbawienną rolę odegrają koncerny farmaceutyczne, które przyjdą z pomocą i zbawią świat czyli uratują swoimi szczepionkami ludzkość od zagłady!

Źródło: Astromaria.wordpress.com

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars Liczba głosów: 2, średnia ocena: 5,00 (max 5)
Loading...

TAGI: , , , , , ,

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

4
Dodaj komentarz

Chcesz skomentować? Zaloguj się!
  Subskrybuj  
najnowszy najstarszy
Powiadom o
kufel10
Użytkownik
kufel10

Ja już przestałem wierzyć w “zarazki”, chorobotwórcze wirusy, leki, uczciwego towarzysza wałęse i złego binladena, i dobrze mi z tym ;)

Fenix
Użytkownik
Fenix

@kufel 10/10 Kłamstwo fundamentem obecnego świata , ich bóg to pieniądz wyzyskany z pracy niewolników ! Pieniądz z piramidą zniewolonych odseparowanych od szczytu, owej kierującej siły pod okiem dziejącego się wszechobecnego zła .
Zaklęci w druku makulatury ,wyklęci powstańmy , Ludzie Ziemi !!!!!!

kufel10
Użytkownik
kufel10

Fenix dobrze mówisz, niestety 90-95% ludzi albo jest nieświadomych, albo dobrowolnie daje się upodlić i wkręcić w tą maszynę, gdzie masz WYBÓR (!!), albo hamburger, albo frytki. Reszta woli kwaśne mleko i inne zapomniane specjały.

donkey
Użytkownik
donkey

Zamieszczony film niestety nie działa.