Dziwne chmury nad Oceanem Indyjskim

Opublikowano: 14.04.2013 | Kategorie: Ekologia i przyroda, Wiadomości ze świata

Liczba wyświetleń: 11

Te niezwykle dziwnie wyglądające chmury obserwowane są już nie po raz pierwszy. Ewidentnie widać, że kształtuje je jakiś ruch falowy. Nie wiadomo jednak czy to zjawisko naturalne czy też widoczny efekt jakiegoś tajnego programu geoinżynieryjnego.

Nietypowe formacje chmur zostały niedawno sfotografowane przez satelitę w okolicy należącej do Kanady Wyspy Księcia Edwarda. Jednak interesująco zrobiło się, gdy taką samą dziwną grupę chmur zauważono w południowym obszarze Oceanu Indyjskiego.

Nie wiadomo, co może powodować takie zawirowania. Wśród hipotez są zupełnie przyziemne, zakładające, że to zwykle smugi kondensacyjne pozostawiane przez samoloty oraz takie, które zakładają, że jest to efekt działalności słynnego HAARP lub innego wojskowego eksperymentu pogodowego.

Powyższy obraz został wykonany 26 marca 2013 przez satelitę Terra, wyposażonego w specjalny spektroradiometr. Do tej pory nikt nie może odpowiedzieć na pytanie, co widzimy na tym zdjęciu. Być może jest to efekt pewnego rodzaju “fal grawitacyjnych”, które w określonych warunkach czasami tworzą się między wodą a atmosferą. A może to naprawdę skutek działania HAARP?

Źródło: Zmiany na Ziemi

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars Zostań pierwszą osobą, która oceni ten wpis!
Loading...

TAGI: , ,

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

13
Dodaj komentarz

Chcesz skomentować? Zaloguj się!
  Subskrybuj  
najnowszy najstarszy
Powiadom o
Janusz Korczyński
Użytkownik

Wiadomo co je powoduje

Janusz Korczyński
Użytkownik

W sensie, jest to zwykłe naturalne zjawisko.

mlg
Gość
mlg

Nie wygląda naturalnie

Kot z Cheshire
Użytkownik

Poczytajcie teorie Dana Wintera na temat tak zwanej “świętej geometrii” i istoty Wrzechświata (Kosmosu), a wtedy zrozumiecie w jaki sposób HARP wpływa na grawitację i nie tyko na grawitację. Te “chmury” doskonale to ilustrują :)
Można zacząć np tu:
http://www.swietageometria.info/

FINIX
Użytkownik

Tez mi się wydaje że to HARP

Kot z Cheshire
Użytkownik

Te chmury to modelowy przykład zamiany energii elektrycznej (HARP) na grawitację. To co “brakowało” w teorii Einstein’owi. No ale jemu podobno nikt nie powiedział o fraktalach i o świętej geometrii.

Pola
Użytkownik
Pola

Myślę, że jest to efekt działalności programu HAARP. Przeprowadza się przecież wiele różnych eksperymentów z udziałem środków chemicznych szkodliwych dla ludzi. Ciekawe jaki był skład chemiczny tych chmur nad Oc.Ind.? W zeszłym roku nad jednym z miast płn.Polski samoloty rozpylały jakieś świństwa a później z tej ławicy chmur powstał cały sznur chmurek pierzastych w postaci zwiewnych piór. Piękne zjawisko tyle, że obserwuje się zwiększoną zachorowalność na drogi oddechowe po tych wszystkich eksperymentach programu Chemtrails.

Pola
Użytkownik
Pola

@realista
Wejdź na http://www.prisonplanet.pl, wpisz w ich wyszukiwarkę “chemtrails” i poczytaj sobie co mają do powiedzenia naukowcy.

Rozbi
Użytkownik
Rozbi

Hmm – należałoby się nad tym zastanowić – tym bardziej że informacja w dziwny sposób zbiegła się z doniesieniami iż pasażerów lotów transatlantyckich czekają w przyszłości o wiele bardziej liczne turbulencje

Na jakiej wysokości znajdowały się chmury rozproszonę przez tą falę ?

Szymon Dąbrowski
Użytkownik

Witam Pana Realistę.
Proszę realnie podejść do poniższego dokumentu o smugach chemicznych. Zakładam, że jak każdy realista, najpierw zapozna się Pan z dokumentem, zanim będzie Pan uprzejmy go ocenić.

http://www.youtube.com/watch?v=A6o8TGQ5s4A

Pozdrawiam

Szymon Dąbrowski
Użytkownik

@realista
Myślę, że nie odnosisz się rzeczowo do żadnych argumentów zawartych w tym dokumencie – chociażby odnośnie badań próbek gleby.
Skoro tak “wnikliwie przerobiłeś” ten temat, to podziel się proszę “drogą dojścia” do swoich wniosków – jakie konkretnie zjawiska z zakresu meteorologii, chemii i fizyki wyjaśniają Twoim zdaniem obrazy zaprezentowane chociażby w tym dokumencie? Czy byłeś uprzejmy zwrócić uwagę jak MASOWE jest to zjawisko? Będę wdzięczny, jeżeli rozwiniesz swoje stanowisko.

Kot z Cheshire
Użytkownik

No proszę, a dziś na zamówienie trzęsienie ziemii w Iranie.