Dzieci karmione piersią zaszczepionych matek miały zakrzepy krwi

Opublikowano: 12.09.2021 | Kategorie: Wiadomości ze świata, Zdrowie

Liczba wyświetleń: 2349

Dzieci karmione piersią zaszczepionych matek miały zakrzepy krwi. Niektóre z nich zmarły.

Według amerykańskiej bazy danych Vaccine Adverse Events Reporting System (VAERS) dwoje dzieci zmarło wkrótce po tym, jak ich matki zostały zaszczepione. W obu przypadkach dzieci były karmione piersią. Kilka innych niemowląt karmionych piersią doznało czasami zagrażających życiu uszkodzeń, takich jak zatory naczyniowe, wstrząsy alergiczne, wysoka gorączka i inne objawy po szczepieniu ich matek.

Sześciotygodniowe niemowlę z Nowego Meksyku nagle dostało wysokiej gorączki dwa tygodnie po pierwszym szczepieniu matki szczepionką Pfizer, Badania wykazały zablokowanie naczyń krwionośnych, w tym tętnic wieńcowych. Zmarł po kilku tygodniach leczenia z objawami podobnymi do choroby Kawasaki.

W drugim przypadku, pięciomiesięczne niemowlę zachorowało po tym, jak matka została zaszczepiona drugą dawką szczepionki Pfizer. Miał wysypki skórne i wysoką gorączkę. Matka zabrała go do szpitala, gdzie stwierdzono zatory małych naczyń tętniczych. Niemowlę trafiło do szpitala, ale wkrótce potem zmarło.

Można przypuszczać, że istnieje potencjalnie ogromna liczba niezgłoszonych przypadków o podobnym charakterze. Odsetek przypadków działań niepożądanych faktycznie zarejestrowanych w oficjalnych bazach danych jest na ogół niski; na przykład w wyniku analizy danych zgromadzonych w latach 2007-2009 stwierdzono, że tylko 1% rzeczywistych działań niepożądanych jest zgłaszanych do bazy danych VAERS.

Brian Shilhavy z portalu internetowego „Health Impact News” przeszukał bazę danych VAERS i natrafił na kolejne 94 przypadki chorych niemowląt, których matki otrzymały szczepionkę Covid. Niektóre sprawozdania można obejrzeć na stronie internetowej. Objawy wahały się od wysokiej gorączki, drgawek, wymiotów, biegunki i wysypki skórnej do krwawienia i zakrzepów krwi. W jednym przypadku dziecku wypadły wszystkie włosy. Jedna matka zgłosiła niebieskawe przebarwienie mleka, a u innych przepływ mleka całkowicie ustał. Pomimo alarmującego nagromadzenia incydentów, amerykański odpowiednik Christiana Drostena, Anthony Fauci, radzi zaszczepionym matkom, aby kontynuowały karmienie piersią swoich dzieci, mówiąc, że jest to “dobry pomysł”, ponieważ rzekomo przenosi przeciwciała na dziecko.

Przekazywanie niemowlęciu białek kolcowych zaszczepionej matki? – Osoby zaszczepione stają się niejako bioreaktorem: komórki ciała zaczynają produkować białka kolców. Przypadki chorych niemowląt ponownie sugerują, że te białka kolczaste mogą również przedostawać się do mleka matki poprzez krwiobieg i w ten sposób być wchłaniane przez niemowlę, co może prowadzić do skutków ubocznych i objawów porównywalnych z tymi występującymi u osób zaszczepionych.

Opracowanie: Zygmunt Białas
Na podstawie: Healthimpactnews.com, Whattoexpect.com, Lifesitenews.com, Medalerts.org [1] [2]
Źródło oryginalne: Report24.news
Źródło polskie: NEon24.pl

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars Liczba głosów: 32, średnia ocena: 5,00 (max 5)
Loading...

TAGI: ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

5
Dodaj komentarz

Chcesz skomentować? Zaloguj się!
  Subskrybuj  
najnowszy najstarszy
Powiadom o
Dandi1981
Użytkownik
Dandi1981

Tak bym to obstawiał że masowe szczepienia na mało wrednego virusa mają cel ograniczenia zdolności rozrodczych populacji temu nawet za darmo do Afryki rozdają by w przyszłości większą umieralność była wśród niemowląt, nie można tego jakoś humanitarnie rozegrać , specyfikiem gdzie kobieta mogła by urodzić do 2 dzieci i tak stan ludności by spadal z czasem bo niektórzy nie chcą mieć dzieci inni nie mogą a jeszcze inni nie mogą znaleźć sobie kogoś kto te dzieci im zrobi.

Dgruzin
Użytkownik
Dgruzin

Tu wcale nie chodzi o humanitarnie.
Ziemianie mają cierpieć, te wibracje (energia) są pokarmem dla niektórych – to nie jest sf. !
Przykładów takiego ustawienia Systemu i religii by było cierpienie i strach setki.

Punkt Zero
Użytkownik

Też mi się kiedyś wydawało, że ktoś się tym karmi, teraz myślę, że nas osłabia bo chce ukraść nam nasze DNA – dzięki połączniu ich i naszego DNA chcą być tak potężni jak my. Te istoty nas kontrolują strachem, ale wiedzą że jesteśmy od nich dużo potężniejsi, liczą że się o tym nigdy nie dowiemy.
I tu mają problem he he.
Pozdrawiam

Dgruzin
Użytkownik
Dgruzin

@ Punkt Zero

Cyt: “”bo chce ukraść nam nasze DNA – dzięki połączeniu ich i naszego DNA chcą być tak potężni jak my.””

Ukraść DNA? Przemawia przez (zakładam) Pana podejście iście materiałowe, materialistyczne, a przecież materia jest energią.
Nasza potęga nie wynika z DNA a z ukrytego POTENCJAŁU, potencjału tego kim naprawdę jesteśmy (bo na pewno nie tylko ciałem). Pracując nad sobą potrafimy wejść w strumień energetyczny a dalej duchowy. O tym co się wtedy dzieje, szczegółowo uczy Zbyszek Popko. Odsyłam do strony lub na YT.

Punkt Zero
Użytkownik

#Dgruzin
Ponad 90% DNA naukowcy określili jako “śmieciowe”, a to dlatego, że nie rozumieją jego funkcji i znaczenia. O ile ta część która koduje białka itd. – jest aktywna o tyle właśnie w tym “śmieciowym” ukryte jest nasze JA. Zaznaczę, że to tylko wersja w którą akurat daje największą wiarę a opieram się głównie na przekazach Kryona z “12 Warstw DNA” i swoich lotach medytacyjnych. Te pozornie nieaktywne części DNA są nieaktywne tylko z uwagi na swój kwantowy – wykraczający poza 3 wymiary charakter. Są tam między innymi kody dostępy do tzw. Kroniki Akaszy i generalnie można aktywować wiele warstw tam ukrytych zyskując dostęp do możliwości wykraczających ponad to co można objąć rozumem.