Doniesienie na premier Szydło

Opublikowano: 23.08.2016 | Kategorie: Polityka, Prawo, Wiadomości z kraju

Liczba wyświetleń: 348

Zawiadomienie o popełnieniu przestępstwa przez premier Beatę Szydło wpłynęło do Prokuratury Okręgowej w Warszawie.

Informuje o tym portal TVN24.pl. Zawiadomienie dotyczy nieopublikowania wyroku Trybunału Konstytucyjnego z 11 sierpnia w sprawie nowej ustawy o trybunale.

11 sierpnia Trybunał Konstytucyjny uznał część nowej ustawy autorstwa Prawa i Sprawiedliwości za niezgodną z konstytucją. Według autora zawiadomienia, którym jest osoba prywatna i której nazwiska nie ujawniono, przestępstwo popełniła premier Szydło a także członkowie Rządowego Centrum Legislacji, a do popełnienia przestępstwa miał podżegać Jarosław Kaczyński.

Źródło: pl.SputnikNews.com

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars Zostań pierwszą osobą, która oceni ten wpis!
Loading...

TAGI: ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

Dodaj komentarz

Chcesz skomentować? Zaloguj się!
  Subskrybuj  
Powiadom o