Dla oglądalności CNN fałszowano dane o zgonach na COVID-19

Opublikowano: 17.04.2021 | Kategorie: Wiadomości ze świata

Liczba wyświetleń: 1645

Od dłuższego czasu pojawiały się opinie, że obecna pandemia koronawirusa SARS-CoV-2 jest sztucznie podtrzymywana przez polityków i media. Wreszcie pojawiły się pierwsze dowody świadczące o takim stanie rzeczy. Charlie Chester, dyrektor techniczny CNN, został nagrany ukrytą kamerą. Przy piwie zdradził, że CNN wykorzystywała społeczne obawy przed pandemią, manipulując statystykami COVID-19, aby zwiększać oglądalność stacji.

Dyrektor CNN, stwierdził wprost, że jego stacja telewizyjna celowo nakręcała informacje o zgonach covidowych dla zwiększenia tak zwanych ratingów. Charles Chester opowiedział również o tym, jak CNN miał tworzyć tworzyć wszelkiego rodzaju kłamstwa na temat Trumpa, aby go usunąć z jego pozycji prezydenta Stanów Zjednoczonych. Zaznaczył przy okazji, że z dziadka Joe Bidena zrobili młodego geriatrę, żeby wyborcy odebrali wrażenie, że to jasny umysł, a nie człowiek z demencją.

W obliczu tych rewelacji warto zwrócić uwagę, że pandemię koronawirusa SARS-CoV-2 stacja CNN ogłosiła dwa dni przed tym zanim zrobiło to WHO. TO kolejny dowód na to, że bez mediów ta pandemiczna narracja by nie przetrwała. Chester oświadczył, że strach powoduje, że ludzie słuchają ich przekazów, dlatego zasiewali jeszcze więcej strachu. Zresztą pracownik CNN przyznał, że te same mechanizmy stosowano w kontekście wykreowanej przez lewicowe media “klimatycznej katastrofy”. Ludzie mają się bać, dlatego media epatują ciągle kolejnymi złymi wiadomościami.

Nagrania dyrektora CNN Charlie Chestera zostały wykonane przez Project Veritas, organizacji dziennikarzy działających pod przykryciem, która zdobyła i opublikowała nagranie. Ich praca dostarcza dowodów na to, że prezydent Donald Trump miał 100 procent racji nazywając CNN stacją siejącą fałszywe wiadomości – fake news. Niestety to co ujawniono to tylko wierzchołek góry lodowej. Dokładnie tak samo działają wszystkie informacyjne stacje telewizyjne. Najlepszą obroną przed ich zmasowaną dezinformacją jest zaprzestać oglądania przygotowywanych przez nich fake newsów, bo właśnie oglądalność ich napędza.

Źródło: ZmianyNaZiemi.pl

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars Liczba głosów: 20, średnia ocena: 5,00 (max 5)
Loading...

TAGI: , , , , , , ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

Dodaj komentarz

Chcesz skomentować? Zaloguj się!
  Subskrybuj  
Powiadom o