Czy syreny istnieją naprawdę?

Opublikowano: 17.03.2020 | Kategorie: Audycje, podcasty i vlogi

Liczba wyświetleń: 1082

Syreny, jak powszechnie wiadomo, zamieszkują akweny wodne. Ogromna ilość informacji na ich temat , krąży od zarania dziejów wśród marynarzy przemierzających morza i oceany, jednak można je też spotkać i w krajach pozbawionych dostępu do morza. Spotyka się je wtedy w rzekach, jeziorach czy też strumieniach wodnych jako nimfy lub rusałki. To przemawia za tym, iż mowa jest tutaj o jakimś stworzeniu posiadającym cechy umożliwiające mu życie pod wodą i na powierzchni. Czy Syreny istnieją naprawdę?


TAGI: ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.