Czy syreny istnieją naprawdę?

Opublikowano: 17.03.2020 | Kategorie: Audycje

Liczba wyświetleń: 350

Syreny, jak powszechnie wiadomo, zamieszkują akweny wodne. Ogromna ilość informacji na ich temat , krąży od zarania dziejów wśród marynarzy przemierzających morza i oceany, jednak można je też spotkać i w krajach pozbawionych dostępu do morza. Spotyka się je wtedy w rzekach, jeziorach czy też strumieniach wodnych jako nimfy lub rusałki. To przemawia za tym, iż mowa jest tutaj o jakimś stworzeniu posiadającym cechy umożliwiające mu życie pod wodą i na powierzchni. Czy Syreny istnieją naprawdę?

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars Zostań pierwszą osobą, która oceni ten wpis!
Loading...

TAGI: , ,

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

Dodaj komentarz

Chcesz skomentować? Zaloguj się!
  Subskrybuj  
Powiadom o