Znany ekspert ds. przyrody ogłosił odkrycie czaszki Wielkiej Stopy

Opublikowano: 12.07.2022 | Kategorie: Paranauka, Wiadomości ze świata

Liczba wyświetleń: 1009

Znany specjalista od dzikiej przyrody, Nathaniel „Coyote” Peterson, twierdzi, że w Kolumbii Brytyjskiej w Kanadzie odkrył czaszkę nieznanego ssaka naczelnego – od razu skwitowano to jako odkrycie czaszki Wielkiej Stopy.

Peterson jest dobrze znany ze swojego żywego stylu pisania i fascynujących filmów przyrodniczych, ale nie jest często kojarzony z publikowaniem materiałów lub wygłaszaniem twierdzeń na temat kryptozoologicznych stworzeń. Jednak niedawno stwierdził w notatce zamieszczonej na swojej stronie na Facebooku, że znalazł ogromną czaszkę niezidentyfikowanego stworzenia w Kolumbii Brytyjskiej i ma na to zdjęcia.

Peterson znalazł dużą czaszkę naczelnych w Kolumbii Brytyjskiej – sfilmował ją, zmontował materiał filmowy i opublikował. Badacz przechowywał to w tajemnicy przez tygodnie. Fizycznie ma tą czaszkę, któa pozostaje w bezpiecznym miejscu, czekając na prymatologa.

„Myśleliśmy, że to niedźwiedzia czaszka, kiedy ją znaleźliśmy, ale mogę w 100% zagwarantować, że tak nie jest. Czaszka została znaleziona częściowo zakopana pod ziemią w głębokim leśnym wąwozie po silnej burzy na północno-zachodnim wybrzeżu Pacyfiku, gdzie były wyraźnie stosy drzewa i ziemia została poruszona. Jestem pewien, że te zdjęcia zostaną usunięte… podobnie jak filmy, prawdopodobnie przez urzędników rządowych lub stanowych… ale czaszka jest bezpieczna”.

Nathaniel „Coyote” Peterson jest edukatorem przyrody i gospodarzem „Coyote Peterson” w Animal Planet: Brave the Wild. Najbardziej znany jest ze swojego kanału YouTube Brave Wilderness, poświęconego dokumentalnemu i edukacyjnemu badaniu zwierząt. Peterson zasłynął także dzięki filmom, w których daje się ukąsić przez robaki i zwierzęta, takie jak mrówka ognista.

Źródło: InneMedium.pl


TAGI: ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.