Czy Hillary Clinton jest chora i może rządzić?

Opublikowano: 20.08.2016 | Kategorie: Polityka, Wiadomości ze świata

Liczba wyświetleń: 632

W amerykańskich mediach można usłyszeć coraz więcej historii wskazujących na to, że kandydatka demokratów w nadchodzących wyborach prezydenckich w Stanach Zjednoczonych, czyli Hillary Clinton, ma jakieś poważne problemy zdrowotne. Podejrzewa się nawet chorobę Parkinsona.

Wskazują na to liczne poszlaki, od dziwacznych neurologicznych skurczów mimiki twarzy, które prezentowała ostatnio wielokrotnie, aż po trudności w poruszaniu. Dostępne są nawet zdjęcia wskazujące, że pani Clinton potrzebuje pomocy przy wejściu na kilka stopni schodów.

To co dotychczas było tajemnicą poliszynela i gościło raczej na spiskowych forach, nagle staje się głównym tematem w USA. Podejrzenia podchwycił też kontrkandydat w wyborach prezydenckich z nominacji republikanów, Donald Trump, który pyta retorycznie, czy ktoś, kogo zdrowie jest w niejasnym stanie, jest w stanie stanąć na czele największego mocarstwa na kuli ziemskiej?

Problemy Hillary Clinton przerażają jej zwolenników. Możliwość zwyciestwa Trumpa wydaje się dla nich wielkim szokiem, ale widzą, że ich kandydat jest tak słaby i tak narażony na rozmaite ataki, że wygrana pani Clinton i jej stronnictwa zaczyna być równie prawdopodobna, jak wygrana Bronisława Komorowskiego w Polsce

Przypomnijmy, że kandydat III RP, zupełnie tak jak Clinton, był wspierany przez wszystkie możliwe mainstreamowe “szczekaczki”, ale skutek tej nagonki był odwrotny od zamierzonego. Czy tak samo będzie w przypadku Hillary?

Istnieje cała seria kompromitujących doniesień dotyczących obecnej amerykańskiej administracji, w tym Hillary Clinton, która była do niedawna Sekretarzem Stanu, czyli odpowiednikiem naszego szefa MSZ. W czasach jej urzędowania doszło do co najmniej kilku skandali. Wiadomo o jej powiązaniu ze sprawą śmierci ambasadora w Benghazi w Libii. Jest też sprawa wykorzystywania niezabezpieczonego prywatnego maila do sprawowania urzędu i przesyłania tajnych dokumentów, co uszło jej na sucho.

Teraz atmosfera wokół Clinton zgęstniała dodatkowo, bo pojawiły się rzekomo dowody wskazujące, że ona i Obama wspierali Al Kaidę i dało to początek tzw. Państwu Islamskiemu. Jeśli “Wikileaks” opublikuje kolejne dokumenty kompromitujące kandydata demokratów, siła propagandy może nie wystarczyć by pokonać Donalda Trumpa.

Źródło: ZmianyNaZiemi.pl


TAGI: ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

3 komentarze

 1. robi1906 20.08.2016 17:08

  Panowie,
  z Trumpem będzie jak z każdym królem chińskim, bez aparatu państwowego polegnie,
  juz nawet nie będę pisał, że Kennediego lichwa zabiła w biały dzień i wszyscy to widzieli, a ja mam wierzyć że Trump zmieni słowa murzyńskiej marionetki “Yes, we can”, na “zmienię nasz kraj, ja prezydent”, może nawet chciałbym w to wierzyć ale jest to niemożliwe, stany już dawno temu przepadły.

 2. davidoski 20.08.2016 19:53

  To naprawdę zadziwiające, że w każdych wyborach ludzie wierzą, że jakiś tam kandydat jest tym, który odmieni świat na lepsze. Przy każdych wyborach tak jest i po każdych wyborach okazuje się, że ten zbawca ludzkości jest taką samą kukiełką w rękach wielkiego kapitału jak wszyscy poprzedni. I w nasŧępnych wyborach ludzie znowu będą “mieć nadzieję”, że ten czy tamten kandydat to jest wreszcie ten zbawca. To naprawdę smutne.

 3. Roger 21.08.2016 09:04

  W tekście jest błąd językowy, powinno być:
  pani Clinton potrzebuje pomocy przy wejściu na kilka stopni.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.