Czarnek i Niedzielski zachęcają do wstrzykiwania dzieciom eksperymentalnych preparatów

Opublikowano: 10.12.2021 | Kategorie: Polityka, Publicystyka, Zdrowie

Liczba wyświetleń: 1955

1 grudnia 2021 roku dwaj ministrowie rządu Prawa i Sprawiedliwości, Adam Niedzielski (minister zdrowia) i Przemysław Czarnek (minister edukacji i nauki) wystosowali list do rodziców. Piszą w nim o „zarekomendowaniu” przez Europejską Agencję Leków (EMA) szczepienia dzieci w wieku 5-11 lat.

Jak czytamy w liście „podstawą rekomendacji były szczegółowe wyniki badań klinicznych, które przedstawił producent szczepionki – konsorcjum Pfizer/Biontech”. Jak dodają obaj ministrowie polskiego rządu „są to udowodnione dane naukowe świadczące o skuteczności i bezpieczeństwie stosowania szczepionki wśród najmłodszych”. W liście czytamy, że dzięki polskiemu przedstawicielowi w EMA, Polska miała „bieżący dostęp do wszelkich informacji, na bazie których podejmowane były decyzje o dopuszczeniu szczepień dzieci w grupie wiekowej 5-11 lat”.

Minister edukacji Przemysław Czarnek sprawia wrażenie człowieka, który chciałby mieć ciastko i je zjeść. Właśnie wyraził swój sceptycyzm wobec, planowanego przez współautora listu z 1 grudnia, ministra Niedzielskiego, wprowadzenia obowiązku szczepień na COVID-19 w niektórych grupach zawodowych. „Nie jestem entuzjastą obowiązkowych szczepień na COVID-19” – powiedział Czarnek.

Można by się zadumać: a czego to już, w kwestii pandemii, nie mówili politycy PiS przez ostatnie kilkanaście miesięcy, czego potem by nie „skorygowali”?! Zatem do słów ministra edukacji podchodzić należy z bardzo dużą ostrożnością, tym bardziej, że – jak przystało na profesora – „uwierzył w naukę” i sam, niczym jakiś medyczny ekshibicjonista, chwali się w mediach, że sam się już ukłuł i że ze swoimi dziećmi zrobi to samo.

Pan minister, podpisując razem z ministrem Niedzielskim, wspólny list do rodziców, uwierzył również w zapewnienia koncernu farmaceutycznego Pfizer, który, skoro mówi, że jest naukowo i dobrze, to znaczy, że tak jest. Cóż, wierzyć w zapewnienia firmy chcącej sprzedać towar, która miała szczepić dwoma dawkami a już myśli o czwartej i piątej, to chyba szczególna przypadłość profesorska. EMA to przyklepuje. Fakt. Jednak łatwiej byłoby nam to „przyklepanie” zaakceptować, gdyby nie istniało zjawisko korupcji, w której – kto jak kto, ale politycy i urzędnicy różnych szczebli – wyjątkowo lubią się taplać.

Nie dopuszczam do siebie myśli, że minister Czarnek, przynajmniej od czasu do czasu, nie przegląda internetu i nie docierają do niego informacje z serii: nagłe zgony młodych ludzi. Gdy zgony te dotyczą np. dziennikarzy, sportowców, nauczycieli, policjantów, strażaków, lekarzy, żołnierzy bądź kogoś, kto cieszył się poważaniem w swojej lokalnej społeczności, piszą o nich media. A o ilu nie piszą? Ile jest udarów, zawałów, zakrzepic… W tego typu informacjach zwykle nie podaje się przyczyn, brak jest wzmianki o przyjęciu preparatów na COVID-19. Czasem pojawia się informacja, że zmarły był zakażony koronawirusem. Gdy w tych smutnych newsach nie ma żadnej wzmianki typu: „zmarł na COVID-19, nie chciał się zaszczepić!”, wówczas z dużą dozą prawdopodobieństwa graniczącą z pewnością możemy domniemywać, że BYŁ ZASZCZEPIONY. Inaczej propandemiczna propaganda z rozkoszą by to wykorzystała, by postraszyć ludzi i postręczyć „szczepionki”. Gdy jednak uda się udowodnić, że zmarły przyjął preparat, odpowiedź szczepionkowych naganiaczy w rządzie i w mediach zwykle brzmi: zgon nie ma związku ze szczepionką, to tzw. koincydencja…

Obserwując pewną wahliwość ministra Czarnka można domniemywać, że we wspólny list z 1 grudnia 2021 r. został on wmanewrowany przez swojego cwańszego, nie mającego żadnych skrupułów, rządowego kolegę (to wersja optymistyczna). Pewnie nie jest jeszcze za późno, by się z tej całej hucpy wycofać. Nawet jeśli powikłania po przyjęciu preparatów, łącznie ze zgonami, stanowią mniejszość wśród ogólnie wstrzykniętych dawek, to chyba i tak jest ich o wiele za dużo.

A jak będzie z dziećmi? To, że ktoś nie odczuje NOP-u teraz nie znaczy, że konsekwencje nie pojawią się po miesiącach lub latach. Tak naprawdę nie wiemy do końca co nam wstrzykują, wiemy tylko, że mamy do czynienia z eksperymentem na skalę globalną, podczas którego testowany jest – co przyznał nawet kolega ministra Czarnka z rządu Marcin Horała – „eksperymentalny preparat”.

Warto też dociec, dlaczego niemiecka firma CureVac, w którą 6 lat temu zainwestował m.in. Bill Gates, wycofała się z wprowadzenia swojego preparatu mRNA na COVID-19 oznajmiając, że osiągnął on jedynie 47-procentową skuteczność. Jak to się stało, że preparat firmy, która nad mRNA pracuje już od kilku lat, okazał się nieprzydatny, zaś „świetne rezultaty” uzyskały preparaty Pfizer, Moderna czy Johnson & Johnson?

To pytania pod rozwagę również dla ministra Czarnka, który chciałby mieć ciastko i je zjeść. Jeśli pan minister chce sobie oraz swoim dzieciom, wstrzykiwać „preparat eksperymentalny” – jego sprawa, jego odpowiedzialność, jego sumienie. Niech jednak weźmie ciężki młotek i niech wybije koledze z ławki rządowej, ministrowi Niedzielskiemu, totalitarny pomysł zmuszania i represjonowania do przyjmowania preparatu tych, którzy nie chcą tego robić. Minister Czarnek, jak przystało na profesora, wie pewnie czym był nazizm i komunizm. Polacy aż nadto doświadczyli obu tych totalitaryzmów. Proszę nam oszczędzić najnowszego jego wcielenia: totalitaryzmu hipochondrycznego.

Autorstwo: PS
Źródło: ProKapitalizm.pl


TAGI: , , , , ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

6 komentarzy

 1. Krisnow 10.12.2021 14:09

  WON OD DZIECI FASZYŚCI !!!!!! NAJPIERW MUSIELI BY MNIE ZABIĆ ŻEBYM PODAĆ MOJEMU DZIECKU TEN SMIERCIONOŚNY PREPARAT!!!!!

 2. Dgruzin 10.12.2021 17:22

  Panie PS zmień Pan płytę i w ogóle nie używaj słowa “szczepionki” przy temacie c19.
  Ładuje Pan to słowo czytającym do podświadomości.

 3. Szwęda 10.12.2021 17:26

  Zastanawiam się czy moje dziecko ma chodzić do szkoły z dziećmi, które poddano eksperymentowi pseudomedycznemu polegającemu na wstrzyknięciu im wysoce podejrzanego preparatu – czy w związku z tym moje dziecko będzie bezpieczne w szkole? Czy lepiej zrezygnować ze szkoły i przenieść edukację mojego dziecka do domu?

 4. elroman 10.12.2021 17:40

  Mój sąsiad już zaszczepił swoje dziecko, sam czeka na swoją upragniona 3 dawke, jest wielbicielem PO i najlepiej gdyby wszystkie kopalnie już zamknęli. Bo węgiel jest ba, a sam pali nim u swojej matki, który jest leży na podwórku, jest przemoknięty przez to piec bardziej kopci.
  Brak słów
  Tak piorą mózgi w TVN i innych stacjach a sam nawet nie wie co robi

 5. adambiernacki 11.12.2021 08:01

  Czy ktoś posprzątał jednego skorumpiaczka albo jego rodzinke? Aha nikt. No to po wasze dzieci już się zbierają zaraz będą jechać.

 6. JP 11.12.2021 10:10

  Analiza elixiru, Babilońskie cykle Marsa

  https://www.youtube.com/watch?v=LO3qFyYQRRQ

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.