Co się dzieje naprawdę w Indiach?

Opublikowano: 03.05.2021 | Kategorie: Polityka, Wiadomości ze świata, Zdrowie

Liczba wyświetleń: 4125

Po tym jak USA wysłały 60 milionów powodujących zakrzepicę szczepionek Astra Zeneca w Indiach wybuchły szerokie zamieszki. Te odrzucone na Zachodzie szczepionki obecnie eksportowane są do krajów Afryki i Indii oraz do Polski.

O ile w Europie populacje wydają się w dużej mierze spacyfikowane intelektualnie i albo się same szczepią tymi zabójczymi preparatami, albo poddają się niekończącym zamknięciom gospodarki, to w Indiach sprawa przedstawia się zgoła odmiennie. Obecnie starająca się wprowadzać „państwowy porządek” policja jest linczowana na ulicach miast i wsi.

Społeczeństwo wydaje się być bardzo nieufne w stosunku do działań rządu po tym jak zmarł główny promotor tych szczepionek, zaraz po ich przyjęciu. Państwo rozsyła też grupy, patrole szczepionkowe, które mają prowadzić szczepienia, a które są przepędzane przez rozwścieczonych ludzi.

Co się naprawdę dzieje w Indiach. Nikt nie umiera masowo. To restrykcje zabijają kraj:

Psychoza rządowa:

Ludzie protestują przeciw testom PCR:

Coraz więcej filmów pokazujących zamieszki można znaleźć w sieci, które ukazują prawdziwy stosunek Hindusów do programu rządowego – ludzie są przerażeni zamknięciem gospodarki i szczepieniami. Kilka lat temu program szczepień na polio zakończył się całym kraju po tym jak lekarze byli zabijani przez lokalne społeczności. Wygląda na to, że teraz historia będzie się powtarzać.

Źródło: PrisonPlanet.pl


TAGI: , ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

3 komentarze

  1. Cosmo 03.05.2021 15:43

    Czy w mediach podaje się liczbę ludności Indii? Czy ci którzy tak drżą przed „indyjskim” szczepem/mutacja wiedzą jak przedstawiają się proporcje chorych /zmarłych np do polski w naszym szczycie pandemii?

  2. 3steta 03.05.2021 18:13

    W tvn bądź tvn24 parę dni temu jakoś po “Faktach” był wywiad z kobietą,która powiedziała,że wirus indyjski jest łagodniejszy od polskiego i,że w indyjskim 80% zakażeń jest bezobjawowych… i że nie jest tak źle z tym paleniem zwłok jak w tv pokazują. I tu dziennikarz tvnu nie wytrzymał i przerwał jej mówiąc “no ale w jednym miejscu jest lepiej a w drugim gorzej w Indiach”. Próbowali zasiać panikę,ale zaprosili kogoś kto uspokajał ludzi zamiast ich straszyć i mówić “bójcie się”.

  3. BANDZIORkaq 04.05.2021 21:43

    Hindusi nauczeni doświadczeniem drugi raz nie dadzą się tak łatwo ” wyszczepić”. Szkoda, że niewiele osób w EU słyszało o szczepieniu polio w tym kraju. Bill też nie głosi w swoich wywiadach jaką to filantropię wykazał uśmiercając lub skazując na kalectwo hinduskie dzieci. Obszar testowy uczy się na błędach, reszta świata padnie ofiarą własnej ignorancji.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.